Nový Spark
venku od 31. října
Pod Parou - budete opět ve Vyškově!

Pod Parou - budete opět ve Vyškově!

Už ve středu 27. července vypu(n)kne v areálu vyškovského letiště 14 ročník, největší punk/rock/hardcore, ska/psychobilly přehlídky v naší zeměpisné šířce.

Loňský ročník splnil zatěžkávací zkoušku vyškovského areálu na výtečnou, takže letos opět na stejném místě. Od středy až do ranních nedělních hodin budete doslova v jednom kole. Pořadatelé připravili opravdu pestrou přehlídku všech odnoží, které k tomuto festivalu po celá léta patří. Nebudou chybět legendy, zkušení matadoři, ale i pár nadějných partiček, které se budou starat o pořádnou porci hudební zábavy. Posuďte sami: THE EXPLOITED, JELLO BIAFRA AND THE G.S.M., U.K. SUBS, G.B.H., SHAM 69, THE ADOLESCENTS, THE LAST RESORT, ANTI-NOWHERE LEAGUE, EXTEREME NOISE TERROR, THE DICKIES, PRO-PAIN, D.O.A., DEEZ NUTS, NON SERVIUM, THE CREEPSHOW, DEMENTED ARE GO, CLOWNS, TOXPACK, WISDOM IN CHAINS ad.

Československou scénu budou reprezentovat klasici v podání VISACÍ ZÁMEK, N.V.Ú., PLEXIS, SPS, E!E, ZNOUZECTNOST, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, MALIGNANT TUMOUR, THE FIALKY, ČERTŮF PUNK, STARÉ PUŠKY, DEGRADACE, DUKLA VOZOVNA, ILEGALITY, PUNK FLOID, MUERTI, NEŽFALEŠ, VHS, P.U.M., TOM IS, JUST WÄR, ZPUTNIK ad.

Pro opozdilce, nebo váhavé duše upozorňujeme, že je možnost zakoupit vstupenku na celý festival, ale také na jeden den. Stanování je samozřejmě zajištěno v přilehlém kempu.

Ty nejčerstvější informace naleznete na webových stránkách festivalu: www.podparou.cz

Text: Vláďa Třískala

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
A co FAKKER!?