Nový Spark
venku od 31. října
Podívejte se, jak se přespává v kempu MEGADETH

Podívejte se, jak se přespává v kempu MEGADETH

Několik šťastných příznivců MEGADETH se přes víkend zúčastnilo prvního Megadeth Boot Campu v historii, který se od pátku konal v soukromé rezidenci Davea Mustainea v kalifornském Fallbrooku.

Prodeje balíčků se spustily v prosinci . Prémiová vstupenka stála 5 499 USD za dvojlůžkový stan, nebo 2999 USD za osobu, pokud ve stanu nocovali dva. Za tyto peníze fanoušci získali místo v soukromém vybaveném stanu s postelemi ve Fallbrooku, Kalifornie od pátku do neděle. Mezi výhody patří vstup do VIP sprch a WC, vstup na soukromé akustické vystoupení MEGADETH, poslouchání historek kapely u ohně, ochutnávku vína s Davem Mustainem či přístup do zahrad a rock n‘ rollové knihovny.


Standardní cena lístku byla 2 000 USD, ale fanoušci museli spát v hotelu 15 minut od rezidence, kam je svážela kyvadlová doprava. Ostatní aktivity zahrnovaly autogramiádu, ochutnávku piva, kávy značky Ellefson Coffee Co. s Davem Ellefsonem, nebo vína s Davem Mastainem. Dále byla možnost navštívit kytarovou kliniku s Kikem Loureirem (ale ne s Davem), baskytarovou kliniku s Davem Ellefosnem, to samé s bicími s Dirkem Verbeurenem. A v neposlední řadě se všichni mohli společně pomodlit při mši sloužené pastorem luteránské církve Ellefsonem v „církvi MEGADETH“. A jelikož se jednalo o kemp, tak nechyběl ani táborák, u kterého si fanoušci mohli se členy kapely navzájem vyprávět příběhy.

Co si Mustaine přál, aby si návštěvníci z kempu odnesli? Odpověděl: „Rozhodně ne žádný kus nábytku. (smích) Nejvíce bych si přál, aby všichni díky tomuto kempu pochopili, že jsme dobří lidé. Chceme, aby si s námi fanoušci užili tenhle jedinečný zážitek a porozuměli tomu, kdo vlastně jsme a co děláme.“


Paradoxní je, že se Mustaine snažil svou rezidenci ve Fallbrooku prodat. V říjnu 2015 ji nabídl k prodeji za 5,375 milionů USD, což bylo třikrát více, než za jakou cenu sídlo koupil o tři roky dříve. V červnu 2016 požadovaná částka klesla na 3,895 milionů USD. Momentálně se podle odhadů pohybuje cena sídla kolem 3,195 milionů dolarů. Dave Mustaine se s rodinou v roce 2014 přestěhoval do Nashvillu.

Níže je rozpis letošního Megadeth Boot Campu 2017 a pár dalších názorných ukázek, jak to tam vypadalo.


Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
A co FAKKER!?