Nový Spark
venku od 30. ledna
Poslechněte si: Spolupráce KORN a Coreyho Taylora (SLIPKNOT, STONE SOUR)

Poslechněte si: Spolupráce KORN a Coreyho Taylora (SLIPKNOT, STONE SOUR)

Američtí KORN přichází s dlouho očekávanou písní „A Different World“, na které s nimi spojil síly Corey Taylor (SLIPKNOT, STONE SOUR). Nová deska „The Serenity Of Suffering“ vychází 21. října.

Zpěvák Johnatan Davis prozradil, jak ke kolaboraci došlo: „Když jsem na této písni pracoval, Corey poslal textovku našemu producentovi Nickovi Raskulineczovi a mně v tu chvíli blesklo hlavou, že by byl skvělým hostem pro naši desku. Už jsem za svou kariéru spolupracoval téměř s každým, na kom mi opravdu záleží, takže bylo těžké přijít na někoho dalšího. Corey ovšem napsal v ten správný moment.“

Přitom jejich vzájemné přátelství trvá již dlouho. „Jsme přátelé již strašně dlouhou dobu. Několikrát mi zachránil prdel. Třeba když jsem v roce 2006 onemocněl tou šílenou krevní poruchou (idiopatická trombocytopenická purpura), tak Corey přišel na pódium a zahrál s kapelou pár písní, abychom mohli říct, že jsme se opravdu snažili vystoupit. Je to dobrý člověk a skvělý zpěvák,“ uzavírá Johnatan.

KORN již dříve zveřejnili písně „Rotting in Vain“ a „Insane“ . Album „The Serenity Of Suffering“ vychází 21. října u Roadrunner Records.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
07.03. Riverside
07.03. Doggie White- Best Off Rainbow, MSG, Malmsteen
09.03. Pertubator
A co FAKKER!?