Nový Spark
venku od 31. října
Poslechněte si: Spolupráce KORN a Coreyho Taylora (SLIPKNOT, STONE SOUR)

Poslechněte si: Spolupráce KORN a Coreyho Taylora (SLIPKNOT, STONE SOUR)

Američtí KORN přichází s dlouho očekávanou písní „A Different World“, na které s nimi spojil síly Corey Taylor (SLIPKNOT, STONE SOUR). Nová deska „The Serenity Of Suffering“ vychází 21. října.

Zpěvák Johnatan Davis prozradil, jak ke kolaboraci došlo: „Když jsem na této písni pracoval, Corey poslal textovku našemu producentovi Nickovi Raskulineczovi a mně v tu chvíli blesklo hlavou, že by byl skvělým hostem pro naši desku. Už jsem za svou kariéru spolupracoval téměř s každým, na kom mi opravdu záleží, takže bylo těžké přijít na někoho dalšího. Corey ovšem napsal v ten správný moment.“

Přitom jejich vzájemné přátelství trvá již dlouho. „Jsme přátelé již strašně dlouhou dobu. Několikrát mi zachránil prdel. Třeba když jsem v roce 2006 onemocněl tou šílenou krevní poruchou (idiopatická trombocytopenická purpura), tak Corey přišel na pódium a zahrál s kapelou pár písní, abychom mohli říct, že jsme se opravdu snažili vystoupit. Je to dobrý člověk a skvělý zpěvák,“ uzavírá Johnatan.

KORN již dříve zveřejnili písně „Rotting in Vain“ a „Insane“ . Album „The Serenity Of Suffering“ vychází 21. října u Roadrunner Records.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
A co FAKKER!?