Nový Spark
venku od 31. ledna
Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Šest let po posledním počinu „Witchkrieg“ (2010) se připomínají švédští pekelníci WITCHERY, v jejichž řadách najdeme například basáka ARCH ENEMY Sharleeho D´Angela nebo kytaristu THE HAUNTED Patrika Jensena. Bohužel už ne bubeníka Martina Axenrota (OPETH) ani zpěváka Legiona (ex-MARDUK), respektive Emperora Maga Caligulu (ex-DARK FUNERAL), jenž ho nedlouho po vydání zmíněného alba nahradil.

„Martin je příliš zaneprázdněný na jiných místech a Caligula kapelu bohužel musel opustit kvůli potížím se sluchem. Jsou to těžké ztráty, ale podařilo se nám najít víc než schopné náhradníky,“ uvádí na vysvětlenou kapela před vydáním nového materiálu nazvaného „In His Infernal Majesty´s Service“, jehož se dočkáme 25. listopadu. Známější bude nejspíš bicmen Chris Barkensjö, jenž v minulosti hrával například s REPUGNANT nebo CONSTRUCDEAD, mladý vokalista Angus Norder bude teprve 4. listopadu debutovat s vlastní kapelou NEKROKRAFT.

„Oba do kapely přinášejí čerstvou krev i čerstvé nápady a uslyšíte, že oba nás ,staré členy‘ přiměli k tomu, abychom se předvedli zase o kus víc.“ Jako první song z alba WITCHERY streamují kousek „Nosferatu“.

Nový Spark
venku od 31. ledna
Kalendář akcí
21.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
21.02. Symphonic Metal Nights
21.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
22.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
22.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
24.02. Sepultura, Obscura, Goatwhore, Fit For An Autopsy
25.02. Boris, Amenra
27.02. Toto
01.03. Korpiklaani, Heidenvolk, Arkona, Trollfest
01.03. Rock For People Winter
A co FAKKER!?