Nový Spark
venku od 1. listopadu
Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Šest let po posledním počinu „Witchkrieg“ (2010) se připomínají švédští pekelníci WITCHERY, v jejichž řadách najdeme například basáka ARCH ENEMY Sharleeho D´Angela nebo kytaristu THE HAUNTED Patrika Jensena. Bohužel už ne bubeníka Martina Axenrota (OPETH) ani zpěváka Legiona (ex-MARDUK), respektive Emperora Maga Caligulu (ex-DARK FUNERAL), jenž ho nedlouho po vydání zmíněného alba nahradil.

„Martin je příliš zaneprázdněný na jiných místech a Caligula kapelu bohužel musel opustit kvůli potížím se sluchem. Jsou to těžké ztráty, ale podařilo se nám najít víc než schopné náhradníky,“ uvádí na vysvětlenou kapela před vydáním nového materiálu nazvaného „In His Infernal Majesty´s Service“, jehož se dočkáme 25. listopadu. Známější bude nejspíš bicmen Chris Barkensjö, jenž v minulosti hrával například s REPUGNANT nebo CONSTRUCDEAD, mladý vokalista Angus Norder bude teprve 4. listopadu debutovat s vlastní kapelou NEKROKRAFT.

„Oba do kapely přinášejí čerstvou krev i čerstvé nápady a uslyšíte, že oba nás ,staré členy‘ přiměli k tomu, abychom se předvedli zase o kus víc.“ Jako první song z alba WITCHERY streamují kousek „Nosferatu“.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
24.11. W.A.S.P.
24.11. Sunrise Avenue
24.11. Mastodon, Red Fang, Russian Circles
25.11. Textures
25.11. Pumpkins United
26.11. Vulture Industries, Panychida
26.11. In Flames, Five Finger Death Punch
28.11. Nothing More
30.11. Master's Hammer, Umbrtka
01.12. Dirkschneider
A co FAKKER!?