Nový Spark
venku od 30. května
Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Poslechněte si: WITCHERY - „Nosferatu“

Šest let po posledním počinu „Witchkrieg“ (2010) se připomínají švédští pekelníci WITCHERY, v jejichž řadách najdeme například basáka ARCH ENEMY Sharleeho D´Angela nebo kytaristu THE HAUNTED Patrika Jensena. Bohužel už ne bubeníka Martina Axenrota (OPETH) ani zpěváka Legiona (ex-MARDUK), respektive Emperora Maga Caligulu (ex-DARK FUNERAL), jenž ho nedlouho po vydání zmíněného alba nahradil.

„Martin je příliš zaneprázdněný na jiných místech a Caligula kapelu bohužel musel opustit kvůli potížím se sluchem. Jsou to těžké ztráty, ale podařilo se nám najít víc než schopné náhradníky,“ uvádí na vysvětlenou kapela před vydáním nového materiálu nazvaného „In His Infernal Majesty´s Service“, jehož se dočkáme 25. listopadu. Známější bude nejspíš bicmen Chris Barkensjö, jenž v minulosti hrával například s REPUGNANT nebo CONSTRUCDEAD, mladý vokalista Angus Norder bude teprve 4. listopadu debutovat s vlastní kapelou NEKROKRAFT.

„Oba do kapely přinášejí čerstvou krev i čerstvé nápady a uslyšíte, že oba nás ,staré členy‘ přiměli k tomu, abychom se předvedli zase o kus víc.“ Jako první song z alba WITCHERY streamují kousek „Nosferatu“.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?