Nový Spark
venku od 29. června
POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

Texaští thrashoví maniaci POWER TRIP začali plnit stránky a weby metalových médií minulý rok, kdy jejich deska „Nightmare Logic“ způsobila velké pozdvižení a dosud se o ní hodně mluví. Chlapci tupě nekopírují 80s, ale vnášejí do stylu hodně svého. Do aktuálního čísla jsme zařadili rozhovor se zpěvákem Rileyem.

„Musíme zvednout zadky a jít do ulic protestovat, jinak se nikdy nic k lepšímu nezmění. Korporace, politici, vysocí bankéři mají na svých rukou krev. Je jim absolutně jedno, že většina lidstva skomírá v nelidských podmínkách. Vedou nás do válek, ze kterých mají prospěch pouze oni, rozsévají utrpení. Měli bychom jim ukázat, že tuhle noční můru nepřijmeme!“ odpověděl Riley na otázku Vládi Třískaly, jaké je poselství textů POWER TRIP a jak vidí současnou společnost.


Celý rozhovor najdete v rubrice Holocaust Nightmare na stranách 94-95. Spark je k dostání v každé pořádné trafice a elektronicky zde. POWER TRIP k nám zavítali již dvakrát v tomto roce a ukážou se ještě na Brutal Assaultu.


Nový Spark
venku od 29. června
Kalendář akcí
22.07. Gruesome, Brutally Deceased, Caro, Kaar
22.07. The Dead Daisies
22.07. Soulfly
27.07. Fozzy
27.07. Obituary
31.07. Robert Plant and The Sensational Space Shifters
03.08. Ostrava v plamenech
08.08. Brutal Assault
09.08. Rock pod Kameňom
17.08. Rock of Sadská
A co FAKKER!?