Nový Spark
venku od 3. ledna
POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

Texaští thrashoví maniaci POWER TRIP začali plnit stránky a weby metalových médií minulý rok, kdy jejich deska „Nightmare Logic“ způsobila velké pozdvižení a dosud se o ní hodně mluví. Chlapci tupě nekopírují 80s, ale vnášejí do stylu hodně svého. Do aktuálního čísla jsme zařadili rozhovor se zpěvákem Rileyem.

„Musíme zvednout zadky a jít do ulic protestovat, jinak se nikdy nic k lepšímu nezmění. Korporace, politici, vysocí bankéři mají na svých rukou krev. Je jim absolutně jedno, že většina lidstva skomírá v nelidských podmínkách. Vedou nás do válek, ze kterých mají prospěch pouze oni, rozsévají utrpení. Měli bychom jim ukázat, že tuhle noční můru nepřijmeme!“ odpověděl Riley na otázku Vládi Třískaly, jaké je poselství textů POWER TRIP a jak vidí současnou společnost.


Celý rozhovor najdete v rubrice Holocaust Nightmare na stranách 94-95. Spark je k dostání v každé pořádné trafice a elektronicky zde. POWER TRIP k nám zavítali již dvakrát v tomto roce a ukážou se ještě na Brutal Assaultu.


Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
A co FAKKER!?