Nový Spark
venku od 31. října
POWERWOLF pojmenovali nové album „Blessed & Possessed“, mrkněte na obal

POWERWOLF pojmenovali nové album „Blessed & Possessed“, mrkněte na obal

Pro mnohé návštěvníky nepochybně půjde o vrchol letošního festivalu Masters of Rock. Němečtí powermetalisté POWERWOLF, v jejichž čele stojí rumunský kazatel Attila Dorn, ve Vizovicích ve světové premiéře představí své v pořadí šesté studiové album. A aby bylo na tuhle velkolepou release party vše řádně nachystáno, label Napalm Records oznámil, že v červenci nahrávka taky vyjde. Který den přesně, nebylo v době uzávěrky tohoto čísla zatím známo, nicméně POWERWOLF se podělili o název, který zní: „Blessed & Possessed“ neboli „Požehnaní a posedlí“.

Momentálně se čerstvá novinka nachází v péči Fredrika Nordstöma, který ji ve svém studiu v Göteborgu míchá. Ostatně, s kapelou spolupracuje už od jejího debutu „Return in Bloodred“, takže dobře ví, co si chrámový power metal vlků ze Saarbrückenu žádá. „Aniž bych v takhle rané fázi prozradil příliš, můžete očekávat, že půjde o album se stoprocentně nekompromisním materiálem POWERWOLF. Skladby, které vás rozdivočí, ale i epické a atmosféričtější kousky. Mezi nimi pořádné vlčí šílení a docela dost věcí, které v budoucnu nebudou chybět na žádném z našich koncertů. Ať už to album máme hotové!“ popsal materiál ještě před nástupem do studia kytarista Matthew Greywolf, který se opětovně ujal i výtvarné stránky alba.

A kdyby vám nestačilo jedno vystoupení, zkuste si POWERWOLF odchytit třeba i během turné. Zatím je pořád ve fázi plánování, nicméně mělo by vypuknout po skončení letní festivalové sezony v září a POWERWOLF na něm doprovodí krajané ORDEN OGAN, XANDRIA a taky švédští CIVIL WAR, kterým začátkem května vyjde nové album „Gods and Generals“!

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?