Nový Spark
venku od 1. března
Před DREAM THEATER v červnu zahrají BLACK STAR RIDERS

Před DREAM THEATER v červnu zahrají BLACK STAR RIDERS

DREAM THEATER – americký gigant progresivního rocku se 28. června vrátí do Prahy, aby zde uvedl první ze série nadcházejících jednodenních hudebních akcí Prague Sounds Good!

„Přestože se červnová premiéra Prague Sounds Good ponese v rockovém duchu, do budoucna bychom pod tímto názvem do Prahy rádi přivezli i umělce reprezentující jiné hudební styly. V tuto chvíli již s několika dalšími zajímavými jmény světové zahraniční scény intenzivně jednáme a není tak vyloučeno, že druhý díl Prague Sounds Good! uvedeme ještě do konce roku,“ prozradil Patrik Svitek za pořádající agenturu NuCoast, která v Čechách organizuje vystoupení Dream Theater letos již potřetí a která ve spojení s Nova Music u nás uspořádala již desítky hudebních akcí - včetně festivalu Aerodrome (Metallica, System Of A Down), koncertu Bon Jovi nebo Rise Against, které v červnu opět uvede v Incheba Areně.

Dějištěm prvního dílu Prague Sounds Good! bude O2 arena a aby se tento večer stal pro návštěvníky opravdu nezapomenutelným, zařadili pořadatelé před Dream Theater ještě vystoupení Black Star Riders – britskou skupinu bývalých členů Thin Lizzy.

„Thin Lizzy jsou už známý příběh, ale s Black Star Riders se posouváme do míst bez historie a to je zatraceně vzrušující. Už léta jsem si hraní neužíval tak jako teď,“ říká kytarista Scott Gorham, který spolu s Damonem Johnsonem, Marco Mendozou a Rickym Warwickem založili Black Star Riders v roce 2012. V roce 2013 vydali kritikou vysoce ceněný debut All Hell Breaks Loose, na který před pár týdny navázali albem The Killer Instinct v produkci Grammy oceněného Nicka Raskulinecze (Rush, The Foo Fighters, Alice In Chains, Mastodon aj.).

Předprodej vstupenek na Prague Sounds Good bude zahájen tento pátek sítí Ticketportal, kde budou lístky k zakoupení za 990 korun k stání a 1390 korun k sezení.

Více na Prague Sounds Good Festival

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
26.03. Solstafir
26.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
28.03. Sonata Arctica
28.03. Rapture, Violent Definition, Stolen Lives, Kronstadt
29.03. Oomph!, Heldmaschine
29.03. The Young Gods
30.03. To the Rats and Wolves
30.03. Darkest Hour, Unearth, Misery Signals, Malevolence, Left Behind
A co FAKKER!?