Nový Spark
venku od 3. října
Předplatné za vysvědčení

Předplatné za vysvědčení

Předplať synovi, předplať dceři, předplať kámošovi, předplať holce, předplať klukovi, předplať té gotičce, co se s nikým nebaví, ale tobě se líbí, předplať tomu dlouhovlasému bláznovi v zadní lavici. Předplať!

Bude mít váš potomek, kámoš, holka, kluk, známý… na vysvědčení samé biče, nebo to není žádný šprt a správně po rockersku dělá jen trable a na školu kašle? Jsi ještě školou povinný a chceš se doma pochlubit pěkným vízem? Nabízíme jako vhodný dárek za vysvědčení, předplatné Sparku! A jako bonus budeme losovat o trička zdarma.

Neustále slýcháme, že mladá generace málo čte, nebo nečte vůbec a dříve to tak nebývalo. Sedí pořád u počítače nebo u televize a na čtení skoro nesáhne. My si v redakci myslíme, že to není pravda. Lidé pořád čtou (stoupající čísla prodejů knih to dokazují) a mladí také, jen třeba ne tisk. Ten prochází s nástupem zpráv na internetu turbulentními změnami a všeobecně počet čtenářů tisku klesá, a naopak se více čte na mobilech, počítačích, tabletech a všemožně jinde.

My si ale myslíme, že pocit číst tištěný časopis, mít ho v ruce, prohlížet si velké obrázky, přivonět si k papíru, pověsit si plakát, je prostě zážitek, skoro až rituál, který žádné čtecí zařízení nikdy nenahradí. Tak jako mp3 v uších nikdy nemůže nahradit CD s bookletem, přebalem, či dokonce LPčko na gramofonu s dobrými reprobednami. Bohužel žijeme v době, kdy je na všechno stále méně času (kam se poděl necháme na vás) a tak se o zážitky tohoto typu ochuzujeme.

Je proto naším úkolem dělat osvětu mezi mladou generací, aby zjistila na vlastní smysly rozdíl ve čtení na mobilu a tištěného časopisu. Odměňte proto své ratolesti předplatným časopisu, který informuje o světě rockové a metalové hudby a je součástí životního stylu, který dává smysl. Rock a metal nikdy nebudou první, nevyskočí nejvýše, nevydělá se v něm nejvíc peněz a nebude masově rozšířený. Je v něm ale duše, pohoda a radost a ty považujeme za artikly v hektické současnosti za čím dál tím cennější.Klikněte na naše předplatitelské stránky a do poznámky napište heslo: „Předplatné za vysvědčení“. Pak vylosujeme deset z vás a ti získají jako bonus tričko Spark.

Heavy prázdniny!

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
Nenalezeny žádné akce
A co FAKKER!?