Nový Spark
venku od 1. března
Předplatné za vysvědčení

Předplatné za vysvědčení

Předplať synovi, předplať dceři, předplať kámošovi, předplať holce, předplať klukovi, předplať té gotičce, co se s nikým nebaví, ale tobě se líbí, předplať tomu dlouhovlasému bláznovi v zadní lavici. Předplať!

Bude mít váš potomek, kámoš, holka, kluk, známý… na vysvědčení samé biče, nebo to není žádný šprt a správně po rockersku dělá jen trable a na školu kašle? Jsi ještě školou povinný a chceš se doma pochlubit pěkným vízem? Nabízíme jako vhodný dárek za vysvědčení, předplatné Sparku! A jako bonus budeme losovat o trička zdarma.

Neustále slýcháme, že mladá generace málo čte, nebo nečte vůbec a dříve to tak nebývalo. Sedí pořád u počítače nebo u televize a na čtení skoro nesáhne. My si v redakci myslíme, že to není pravda. Lidé pořád čtou (stoupající čísla prodejů knih to dokazují) a mladí také, jen třeba ne tisk. Ten prochází s nástupem zpráv na internetu turbulentními změnami a všeobecně počet čtenářů tisku klesá, a naopak se více čte na mobilech, počítačích, tabletech a všemožně jinde.

My si ale myslíme, že pocit číst tištěný časopis, mít ho v ruce, prohlížet si velké obrázky, přivonět si k papíru, pověsit si plakát, je prostě zážitek, skoro až rituál, který žádné čtecí zařízení nikdy nenahradí. Tak jako mp3 v uších nikdy nemůže nahradit CD s bookletem, přebalem, či dokonce LPčko na gramofonu s dobrými reprobednami. Bohužel žijeme v době, kdy je na všechno stále méně času (kam se poděl necháme na vás) a tak se o zážitky tohoto typu ochuzujeme.

Je proto naším úkolem dělat osvětu mezi mladou generací, aby zjistila na vlastní smysly rozdíl ve čtení na mobilu a tištěného časopisu. Odměňte proto své ratolesti předplatným časopisu, který informuje o světě rockové a metalové hudby a je součástí životního stylu, který dává smysl. Rock a metal nikdy nebudou první, nevyskočí nejvýše, nevydělá se v něm nejvíc peněz a nebude masově rozšířený. Je v něm ale duše, pohoda a radost a ty považujeme za artikly v hektické současnosti za čím dál tím cennější.Klikněte na naše předplatitelské stránky a do poznámky napište heslo: „Předplatné za vysvědčení“. Pak vylosujeme deset z vás a ti získají jako bonus tričko Spark.

Heavy prázdniny!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
26.03. Fleshgod Apocalypse
30.03. Pretty Maids, Pink Cream 69
02.04. Metallica, Kvelertak
10.04. Magnum
12.04. Downfall Of Gaia, High Fighter, Hexer
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
A co FAKKER!?