Nový Spark
venku od 31. října
Předprodej vstupenek na premiérový koncert LYNYRD SKYNYRD v ČR začal

Předprodej vstupenek na premiérový koncert LYNYRD SKYNYRD v ČR začal

Sen se stává skutečností! Dlouhé čekání rockových fanoušků na vystoupení legendárních LYNYRD SKYNYRD končí! S radostí zveřejňujeme zprávu, která jistě potěší nejednoho fanouška rockové muziky u nás, ale také v celé východní Evropě. Poprvé v tomto regionu totiž vystoupí legendární americká kapela LYNYRD SKYNYRD. Její příznivci na její vystoupení u nás museli čekat téměř neuvěřitelných 50 let. Základy, tehdy ještě studentské kapely, byly položeny v Jacksonville na Floridě v létě roku 1964! Skupina se do povědomí celého světa dostala v 70. letech díky hitům jako „Free Bird“ a „Sweet Home Alabama“. Skladba „Free Bird“ se nachází na třetím místě v seznamu nejlepších kytarových sól světa časopisu Guitar World. V roce 2006 byla kapela uvedena do Rock‘n’rollové síně slávy. Její písně byly použity například ve filmu „Forrest Gump“ nebo v seriálu „Jmenuju se Earl“.


Historicky první vystoupení této nejznámější světové kapely v žánru zvaném jižanský rock se uskuteční v Plzni 1. května 2015. Tuto jedinečnou událost finančně podporují a dávají jako dar městu Plzeň Tomáš Paclík a fotbalový klub Viktoria Plzeň. Vystoupení je součástí projektu Plzeň Evropské hlavní město kultury 2015 a současně odstartuje program Slavností svobody u příležitosti 70. výročí osvobození města Plzeň americkou armádou, jichž se zúčastní i američtí veteráni 2. světové války. Místo konání koncertu je Areál ploché dráhy v Plzni na ulici Univerzitní 15. Tento areál s dostatečnou diváckou kapacitou pro tento velkolepý open-air mega koncert nabízí rovněž prostor nejen k umístění velkolepého podia, videoprojekci, veškerého cateringového zázemí pro diváky, ale rovněž prostor k vystavení historických amerických jeepů, které před 70 lety přijely do Plzně! Areál je navíc v těsně blízkosti Borského parku, kde po celý den bude probíhat prezentace a program Slavnosti svobody. Předkapelou LYNYRD SKYNYRD bude nejlepší česká kapela tohoto žánru - ŽLUTÝ PES!

Program večera:
17:30 … otevření areálu
19:30 - 20:30 … ŽLUTÝ PES
21:00 - 23:00 … LYNYRD SKYNYRD

Předprodej vstupenek zahájen 26. 11. 2014! Na www.mastersofrock.cz , v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt, Eventim a Plzeňská vstupenka. Vstupenky jsou v prodeji v následujících kategoriích:
- stání 490,- Kč
- stání před pódiem 750,- Kč
- VIP tribuna - sezení, včetně parkovacího místa za tribunou 2.500,- Kč
- na místě budou k dispozici vstupenky o 100,- Kč dražší
Pozor! Všichni majitelé Plzeňské karty si mohou (pouze přes Plzeňskou vstupenku) zakoupit základní vstupenku na stání s 20% slevou! Buďte u toho! - legendární LYNYRD SKYNYRD poprvé v České republice, v Plzni 1. května 2015 v Areálu ploché dráhy! Více informací o koncertu budou zveřejňovány na www.mastersofrock.cz , stejně jako na www.pragokoncert.com , www.plzen2015.cz a www.slavnostisvobody.cz .

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?