Nový Spark
venku od 29. března
Přípravy rockového festivalu SUMOROCK jsou v plném proudu

Přípravy rockového festivalu SUMOROCK jsou v plném proudu

Původně pouhá oslava 20. narozenin společnosti SUMO a teď je z toho tradice. A tak to celé vzniklo. Rockový festival, který se koná každoročně v Přelouči na konci srpna dostal letos novou podobu.

„Koncept celého SUMOROCKu zůstal téměř stejný, jen jsme ho trochu doladili. Rozhodli jsme se udělat hudební soutěž SUMOROCK VÝZVA, která může kapely dostat trochu výš. Vítěze čekají zajímavé ceny a možnost zahrát si na dalších hudebních akcích. Princip soutěže je jednoduchý, dvě semifinálové středy, na kterých vždy hrají 4 kapely. Z těchto 8 kapel fanoušci vyberou 4 nejlepší, které postoupí do finále, kde porota vybere vítěze. Vítěz si pak zahraje na naší hlavní akci SUMOROCK REJ BAREV na konci prázdnin a my mu pomůžeme natočit klip, který v lednu odhalíme na klubové akci SUMOROCK NOC PREMIÉR,“ uvedl pořadatel akcí Vladimír Kiescher.

Letošní ročník SUMOROCKU má podtitul REJ BAREV, takže se máte na co těšit. Připravte se, že domů čistý určitě neodejdete. Více informací na facebookových stránkách https://www.facebook.com/sumorock.life/ .

Pojede párty a hlasitej rock!

Nový Spark
venku od 29. března
Kalendář akcí
22.04. PRIMORDIAL, MOONSORROW, DER WEG EINER FREIHEIT
22.04. THE EXPLOITED
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
25.04. EXHUMED, ROTTEN SOUND
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Discharge, Restriction, Gomora, Mörkhimmel
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
29.04. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
01.05. THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
A co FAKKER!?