Nový Spark
venku od 1. března
Projekt KEEP OF KALESSIN představuje videoklip k chystanému debutu

Projekt KEEP OF KALESSIN představuje videoklip k chystanému debutu

Surrealistický videoklip v režii Steffena Gronbecha a Christiana Falcha, který je ke zhlédnutí na stránkách časopisu Terrorizer je po streamu písně "The Host" už druhou ukázkou z připravované debutové desky "Anomalia", která vyjde 24. srpna u francouzského labelu Season Of Mist.

Gronbech se naposledy podílel na prvním EP KEEP OF KALESSIN, "Reclaim", které vyšlo v roce 2003 - experimentální blackmetalový projekt pojmenovaný po egyptském bohu Měsíce tak pro něj představuje návrat na hudební scénu po více než devítileté odmlce. Již pouhé demo KHONSU - vydané ještě pod názvem "Merah" - bylo ale natolik přesvědčivé, že díky němu nově vzniklá skupina získala místo na setlistu známého norského festivalu Inferno.

Stejně jako v případě "Reclaim" se při tom i na chystaném "Anomalia" S. Gronbech schází se svým bratrem Arntem, kytaristou KEEP OF KALESSIN známým spíše pod svým uměleckým jménem Obsidian C. Ten ale tentokrát album pouze produkoval - všechny nástroje ve studiu nahrál Steffen Gronbech. "Pokud si myslíte, že jsem dobrý kytarista, tak počkejte, až uslyšíte mého bratra," komentoval aktuální rozdělení úloh mezi oběma bratry A. Gronbech.

Obsidian C. ovšem není jediným členem KEEP OF KALESSIN, který se podílel na pracech na připravovaném debutu. Vokály nahrál další člen této skupiny - zpěvák Thebon.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
25.03. Larkin Poe
25.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
26.03. Solstafir
26.03. Incantation, Defeated Sanity, Skinned
28.03. Sonata Arctica
28.03. Rapture, Violent Definition, Stolen Lives, Kronstadt
29.03. Oomph!, Heldmaschine
29.03. The Young Gods
30.03. To the Rats and Wolves
30.03. Darkest Hour, Unearth, Misery Signals, Malevolence, Left Behind
A co FAKKER!?