Nový Spark
venku od 30. května
QUATTRO BUGGY – Poctivej Rock ´n Roll na Masters of Rock 2017

QUATTRO BUGGY – Poctivej Rock ´n Roll na Masters of Rock 2017

Banda QUATTRO BUGGY dala už o sobě letos párkrát znát na menších akcích a jsou aktivní při vydávání klipů a singlů, a navíc připravují své druhé dlouhohrající album.

Letos se nám představili na v podstatě největší akci v ČR, a to na Masters of Rock. Koncert byl nadmíru vydařený i přes mírné technické potíže, totiž výpadek el. proudu na PA uprostřed koncertu na dobu cca 15 minut. Je třeba říct, že i přes tyto potíže to kluky nerozhodilo, a navíc zapojili dav do lidových písní a snažili se udržet jejich pozornost, což se na 100 procent povedlo a publikum drželo linii až do konce. Kluci nakonec sklidili zasloužený potlesk a skvělou zpětnou vazbu do fanoušků a hlavně fanynek.


QUATTRO BUGGY si jako třešničku na dortu připravili z Masters of Rock živý videoklip, který byl po jejich vystoupení sestříhán a k němuž nahráli rock-metalový singl „Hollywood Land“. Jedná se opět o syrovou energickou pecku plnou zajímavých riffů a výrazného vokálu, včetně propracovaného sóla, které tuto píseň uzavírá. Tahle pecka bude součástí nového alba, které připravují na jaro 2018. V každém případě mají dobře našlápnuto a jejich projev stojí za poslech a pozornost. Nechme se tedy překvapit co pro nás tihle divočáci připraví dál.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?