Nový Spark
venku od 31. října
Rock Café se v sobotu otřese česko-německo-maďarskou metalovou smrští

Rock Café se v sobotu otřese česko-německo-maďarskou metalovou smrští

V pražském Rock Café to bude v sobotu pěkně vřít. Na pódiu se během jednoho večera vystřídají čtyři našlápnuté kapely ze tří různých zemí. Fanoušci drsnější muziky se mohou těšit na show německých metalistů TENSIDE a maďarské party LEANDER KILLS. Českou republiku zastoupí kapely THE SNUFF a ABYSS WATCHING ME.


Německá metalová mlátička Tenside je českému publiku již velice dobře známá. Letos už koncertovala na festivalu Basinfirefest, kde sklidila velké ovace. Nyní se v Praze zastaví v rámci evropské šňůry. Parta Leander Kills zažívá v současnosti v Maďarsku strmý vzestup a ráda by oslovila i české fanoušky. V Rock Café předvede své propracované crossoverové songy nově přetextované do angličtiny.

Pražská modern-rocková kapela The Snuff má v současnosti úspěch zejména v Polsku, kde si loni zahrála na hlavní stage největšího evropského open-air festivalu Przystanek Woodstock. Kluci aktuálně pracují na novém albu, které nahrávali v USA se slavným producentem Stevem Thompsonem. Mladá partička Abyss Watching Me svým post-hardcorem úspěšně oslovuje i posluchače za hranicemi České republiky. V rámci své sobotní show představí i songy z připravované třetí desky.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
A co FAKKER!?