Nový Spark
venku od 3. května
Rock Café se v sobotu otřese česko-německo-maďarskou metalovou smrští

Rock Café se v sobotu otřese česko-německo-maďarskou metalovou smrští

V pražském Rock Café to bude v sobotu pěkně vřít. Na pódiu se během jednoho večera vystřídají čtyři našlápnuté kapely ze tří různých zemí. Fanoušci drsnější muziky se mohou těšit na show německých metalistů TENSIDE a maďarské party LEANDER KILLS. Českou republiku zastoupí kapely THE SNUFF a ABYSS WATCHING ME.


Německá metalová mlátička Tenside je českému publiku již velice dobře známá. Letos už koncertovala na festivalu Basinfirefest, kde sklidila velké ovace. Nyní se v Praze zastaví v rámci evropské šňůry. Parta Leander Kills zažívá v současnosti v Maďarsku strmý vzestup a ráda by oslovila i české fanoušky. V Rock Café předvede své propracované crossoverové songy nově přetextované do angličtiny.

Pražská modern-rocková kapela The Snuff má v současnosti úspěch zejména v Polsku, kde si loni zahrála na hlavní stage největšího evropského open-air festivalu Przystanek Woodstock. Kluci aktuálně pracují na novém albu, které nahrávali v USA se slavným producentem Stevem Thompsonem. Mladá partička Abyss Watching Me svým post-hardcorem úspěšně oslovuje i posluchače za hranicemi České republiky. V rámci své sobotní show představí i songy z připravované třetí desky.

Nový Spark
venku od 3. května
Kalendář akcí
20.05. Little Caesar, Black Tiger
21.05. ROSETTA
22.05. Bullet
27.05. Six Feet Under
28.05. Six Feet Under
01.06. METALFEST
02.06. Lenny Kravitz
04.06. Baroness
06.06. Scorpions
12.06. Judas Priest, Megadeth
A co FAKKER!?