Nový Spark
venku od 30. ledna
RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha si pro fanoušky připravila další specialitu, a to v podobě jejích vlastních vlogů, které se na síti objeví co nevidět. V materiálech se objeví např. Pavla Forest, Milan Steigerwald nebo Viktor Dyk.

Kamera zavítala i na pohybové zkoušky chystané opery Bardo Thödol a vypadá to, že hlavní hrdina Matěj Kohout se v představení jako znovuzrozený objeví možná tak, jak ho pánbůh stvořil.

Také se zahájila výuka na Oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha a v prvním ročníku se opět objevilo mnoho zajímavých, nadějných, mladých tváří.

Zakladatel divadla Milan Steigerwald byl 6. září hostem v pořadu Rocková zpovědnice Radia Beat. Mluvil o plánech do budoucna a také o vydávaném dvojalbu „Faust“ (křest 23. 9. na jevišti RockOpery Praha po představení). Stanice pak měla možnost jako první odvysílat konečné zmasterované verze skladeb „Jádro pudla“ a „Šedá teorie“, jež Milan přinesl přímo ze studia „ještě horké“. Jeho vzpomínky na fungování na hudební scéně v dobách minulých navíc vzbudily u některých posluchačů kontroverzní reakce a telefon Beatu byl na desátou hodinu večer celkem vytížen.

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
A co FAKKER!?