Nový Spark
venku od 31. října
RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha chystá svůj vlastní YouTube pořad

RockOpera Praha si pro fanoušky připravila další specialitu, a to v podobě jejích vlastních vlogů, které se na síti objeví co nevidět. V materiálech se objeví např. Pavla Forest, Milan Steigerwald nebo Viktor Dyk.

Kamera zavítala i na pohybové zkoušky chystané opery Bardo Thödol a vypadá to, že hlavní hrdina Matěj Kohout se v představení jako znovuzrozený objeví možná tak, jak ho pánbůh stvořil.

Také se zahájila výuka na Oddělení rockové opery Mezinárodní konzervatoře Praha a v prvním ročníku se opět objevilo mnoho zajímavých, nadějných, mladých tváří.

Zakladatel divadla Milan Steigerwald byl 6. září hostem v pořadu Rocková zpovědnice Radia Beat. Mluvil o plánech do budoucna a také o vydávaném dvojalbu „Faust“ (křest 23. 9. na jevišti RockOpery Praha po představení). Stanice pak měla možnost jako první odvysílat konečné zmasterované verze skladeb „Jádro pudla“ a „Šedá teorie“, jež Milan přinesl přímo ze studia „ještě horké“. Jeho vzpomínky na fungování na hudební scéně v dobách minulých navíc vzbudily u některých posluchačů kontroverzní reakce a telefon Beatu byl na desátou hodinu večer celkem vytížen.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
29.11. Bryan Adams
A co FAKKER!?