Nový Spark
venku od 31. října
RockOpera Praha se vydává do zahraničí a chystá ulítlou verzi Romea & Julie

RockOpera Praha se vydává do zahraničí a chystá ulítlou verzi Romea & Julie

Na nadcházející repríze Antigony bude mít jako překvapení k probíhajícím oslavám deseti let RockOpery Praha premiéru bosenský dokument ROCK’N’WAR. Přítomni budou také tvůrci včetně režiséra Damira Piriće, který RockOperu pozval do Bosny a Hercegoviny, aby tam (ve městech Bihać a Tuzla) odehrála představení Faust.

U toho ale spolupráce nekončí. RockOpera Praha totiž chystá – jak potvrdila ředitelka Pavla Forest - s bosenskými tvůrci nový evropský projekt. 9. května se odehraje představení Romeo & Julie v netradičním duchu. Repríza má neoficiální název Romeo & Julie po čtyřiceti letech. V hlavních rolích osudových milenců se totiž představí zralá dvojice Pavla Forest a Jiří Zonyga.

Představení bude speciální také tím, že v něm zazní písně od skupiny KING SIZE Pavly Forest a skladatele Milana Steigerwalda v podání jejich původní interpretky. Dvě alba KING SIZE navíc znovu vycházejí v novém vydání a po humorně pojaté verzi Romea & Julie budou patřičně pokřtěna veronským vévodou - Kamilem Střihavkou.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
A co FAKKER!?