Nový Spark
venku od 3. ledna
RockOpera v neděli zahraje naposledy před Vánoci

RockOpera v neděli zahraje naposledy před Vánoci

Nadcházející repríza bude navíc posledním předvánočním představením RockOpery Praha. „Malého prince jsme vytvořili pro rodiny s dětmi. Pro spoustu lidí, kteří bydlí daleko od Prahy, je navíc neděle ideální den k tomu zažít RockOperu Praha konečně naživo,“ říká k rockové opeře umělecký ředitel, klávesista a skladatel Milan Steigerwald.

Neděle 16. prosince je také poslední letošní možností navštívit divadlo o víkendu a zároveň poslední příležitost vidět Malého prince do silvestrovské koncertní premiéry očekávaného hororového Frankensteina.

Diváci budou mít v den konání představení jedinečnou možnost vyfotografovat se s účinkujícími ve veselém vánočním fotokoutku, soutěžit v losování o hodnotné ceny nebo nakoupit dárky pod stromeček v podobě merchandise RockOpery Praha přímo na divadelním shopu. K dispozici je rovněž e-shop:

http://www.rockopera.cz/eshop. Zboží je dostupné i během pracovních dnů na pokladně divadla, která má od 10. do 14. prosince prodlouženou otevírací dobu – od 10:00 do 18:00 hodin. Návštěvníci si tam samozřejmě mohou pořídit i vstupenky na čerstvě nasazenou novou sezónu. On-line si je mohou zakoupit na www.rockopera.cz/program.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
19.01. Draconian, Harakiri for the sky
20.01. Persistence TOUR
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
A co FAKKER!?