Nový Spark
venku od 31. srpna

SABATON - nová skladba, nový trailer!!!

Je to tady! SPARK exkluzivně představuje nový trailer SABATON


Jak už od nás víte, SPARK se jako jediný evropský magazín podílí na video trailerech k nové desce military metalistů SABATON. Album "Heroes" vychází u NUCLEAR BLAST 16. května. Pomalu tak odhalujeme, co můžete od novinky očekávat. Druhý trailer s názvem To hell and back vám kromě mini příběhu na pozadí nabízí to nejhlavnější a to novou skladbu "To Hell and Back". Užívejte!


O video se včetně válečných scén postaral náš redaktor David Havlena. Natáčelo se ve starých sýpkách v Chudenicích na Klatovsku. Poděkování patří hlavně Army muzeum Zdice a 612 Tank destroyer battalion, kteří se do natáčení ochotně zapojili. Fotky z natáčení pořizoval Zdeněk Mlnařík.


Jak jsme dříve informovali trailery budou celkem tři. Takže v následujících týdnech vám nabíneme ještě jednu ochutnávku z alba "Heroes". Sledujte dál náš web. Pokud jste neviděli první trailer, tak mrkněte.


V květnovém čísle očekávajte velký článek se SABATON. Připravujeme pro vás opravdu velký materiál. Kapela nejenže pohovoří o svém aktuálním albu, ale zpěvák Joakim Brodén detailně pohovoří o textech, nahrávání, částečném rozpadu kapely a také o kontrovezních tématech jako jsou nacisté. Jeho kolegové připojí své postřehy z minulosti a osmělili se i k tomu, že pro SPARK poodhalili velké plány do budoucnosti.

Ještě připomínáme, že nové album vychází ve dvou verzích s rozdílnými obaly. Limitovaná edice navíc nabídne druhé CD cover verzí. SABATON přehráli klasiky od BATTLE BEAST, RAUBTIER a METALLICY.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Serious Black
28.09. Alazka, Imminence, Across The Atlantic
29.09. Seether
02.10. Edguy
03.10. Pristine
04.10. Pristine
08.10. Galactic Empire
A co FAKKER!?