Nový Spark
venku od 31. ledna

SABATON - nová skladba, nový trailer!!!

Je to tady! SPARK exkluzivně představuje nový trailer SABATON


Jak už od nás víte, SPARK se jako jediný evropský magazín podílí na video trailerech k nové desce military metalistů SABATON. Album "Heroes" vychází u NUCLEAR BLAST 16. května. Pomalu tak odhalujeme, co můžete od novinky očekávat. Druhý trailer s názvem To hell and back vám kromě mini příběhu na pozadí nabízí to nejhlavnější a to novou skladbu "To Hell and Back". Užívejte!


O video se včetně válečných scén postaral náš redaktor David Havlena. Natáčelo se ve starých sýpkách v Chudenicích na Klatovsku. Poděkování patří hlavně Army muzeum Zdice a 612 Tank destroyer battalion, kteří se do natáčení ochotně zapojili. Fotky z natáčení pořizoval Zdeněk Mlnařík.


Jak jsme dříve informovali trailery budou celkem tři. Takže v následujících týdnech vám nabíneme ještě jednu ochutnávku z alba "Heroes". Sledujte dál náš web. Pokud jste neviděli první trailer, tak mrkněte.


V květnovém čísle očekávajte velký článek se SABATON. Připravujeme pro vás opravdu velký materiál. Kapela nejenže pohovoří o svém aktuálním albu, ale zpěvák Joakim Brodén detailně pohovoří o textech, nahrávání, částečném rozpadu kapely a také o kontrovezních tématech jako jsou nacisté. Jeho kolegové připojí své postřehy z minulosti a osmělili se i k tomu, že pro SPARK poodhalili velké plány do budoucnosti.

Ještě připomínáme, že nové album vychází ve dvou verzích s rozdílnými obaly. Limitovaná edice navíc nabídne druhé CD cover verzí. SABATON přehráli klasiky od BATTLE BEAST, RAUBTIER a METALLICY.

Nový Spark
venku od 31. ledna
Kalendář akcí
18.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
19.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
20.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
20.02. Despised Icon, Malevolence, Archspire, Vulvodynia
21.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
21.02. Symphonic Metal Nights
21.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
22.02. Cannibal Corpse, The Black Dahlia Murder, No Return
22.02. Napalm Death, Contrastic, Deathrite
24.02. Sepultura, Obscura, Goatwhore, Fit For An Autopsy
A co FAKKER!?