Nový Spark
venku od 31. října
SABATON v březnu dorazí do Prahy, přivezou s sebou ACCEPT

SABATON v březnu dorazí do Prahy, přivezou s sebou ACCEPT

Po letošním beznadějně vyprodaném vystoupení v Brně se SABATON opět po roce vracejí zpět do své oblíbené České republiky! Spolu s velmi speciálním hostem ACCEPT v rámci The Last Tour 2017 zavítají do pražské Tipsport Arény!

Švédští heavymetaloví velikáni SABATON v čele s Joakimem Brodénem vydávají v polovině srpna již v pořadí osmé studiové album “The Last Stand“ a na začátku roku vyráží na velkolepé turné k nové desce The Last Tour 2017, při kterém jednou ze zastávek bude také pražská Tipsport Aréna! Jako speciální host vystoupí německá heavymetalová legenda ACCEPT!

“Právě jsme dokončili naše nové album THE LAST STAND a jsme si jistí, že jsme vytvořili skvělé album, které všichni naši fanoušci budou moci cenit po mnoho let. Zda je to nejlepší album, které jsme kdy udělali řekne čas... ale co můžeme s jistotou říct už teď je to, že THE LAST TOUR bude největší a nejlepší turné v historii kapely. Bude to turné, které jsme chtěli po celou dobu existence uskutečnit a na které se těšíme spoustu let!“ říká baskytarista Pär Sundström.

Kytarista Wolf Hoffmann z ACCEPT dodává: "Spoluúčast ACCEPT na THE LAST TOUR je výsledkem našeho velmi dobrého přátelství. Bylo nám velkým potěšením být s nimi už na turné ve Spojených státech a sledujeme jejich kariéru s respektem již delší dobu. Neznáme jinou kapelu, která má tak jasnou vizi, kam až chtějí zajít a je vzácné, když kapela dokáže své vize transformovat v reálné činy. SABATON je tvrdě pracující kapela a je taky skutečným vzorem pro ambiciozní muzikanty a mladé kapely. Opravdu se těšíme na vzrušující turné – zejména po tom, co jsme byli nějaký čas spolu zavření ve studiu a cítili jsme jistou chemii mezi námi."

Neváhejte s koupí vstupenek na tento jedinečný koncert!

Vstupenky v prodeji od 7.6.2016 v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket-art, v Praze v sídle Pragokoncertu (U Bulhara 3, Praha 1) ve Zlíně v Masters of Rock Café a na webu mastersofrock.cz na dobírku.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
A co FAKKER!?