Nový Spark
venku od 1. listopadu
SEMIFINÁLE SPARK FRESH BLOOD - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ODSTARTOVÁNO!

SEMIFINÁLE SPARK FRESH BLOOD - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ODSTARTOVÁNO!

Spark Fresh Blood zná svoje semifinalisty.

Odborná porota ve složení Karel Balčirák (Spark), Aleš Eder (Budweiser Budvar), Michael Novák (Bandzone.cz), Marek Dobeš (Alfedus - filmový režisér a tvůrce rockových klipů), Daniel Krob (hudebník), Miloš Meier (hudebník) a Jiří Štraub (Spark) vybrala ze 490 přihlášených skupin třicet nejzajímavějších.

Z této třicítky porota do 1. 7. vybere osm skupin, které vystoupí na koncertech SFB v říjnu 2014.

Nyní přichází chvíle také pro fanoušky - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

Je to jednoduché: v aplikaci KluBBy najdi svoji oblíbenou kapelu, která se účastní soutěže, a dej jí hlas jedním ťuknutím prstu! Hlasuj do 30. 06. , postupují čtyři skupiny s nejvíce hlasy, které doplní 8 jmen vybraných odbornou porotou...

Aplikaci Klubby stáhneš zde:

Appstore https://itunes.apple.com/cz/app/klubby/id598574937

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mfcc.klubby.android

Semifinalisté Spark Fresh Blood 2014

All The Secrets Inside http://bandzone.cz/atsi

April Weeps http://bandzone.cz/aprilweeps

Ascendancy http://bandzone.cz/ascendancy

Attack The Hero http://bandzone.cz/attackthehero

Awrizis http://bandzone.cz/awrizis

Brainscan http://bandzone.cz/brainscan

Corposant http://bandzone.cz/corposant

Eponine http://bandzone.cz/eponine

Exorcizphobia http://bandzone.cz/exorcizphobia

F.O.B. http://bandzone.cz/fob

KaaK http://bandzone.cz/kaak

Loco Loco http://bandzone.cz/locoloco

Mike On Fashion http://bandzone.cz/mikeonfashion

Misty Ways http://bandzone.cz/mistyways

One Second Hotel http://bandzone.cz/onesecondhotel

Pawnshop http://bandzone.cz/pawnshop

Pigs In The Living Room http://bandzone.cz/pitlr

Portikus http://bandzone.cz/portikus

Preternatural http://bandzone.cz/preternatural

Proximity http://bandzone.cz/proximity

Renaissense http://bandzone.cz/renaissense

Sabot-Age http://bandzone.cz/sabot

Six Between http://bandzone.cz/sixbetween

Suffer Age http://bandzone.cz/sufferage

Sweet Leopard http://bandzone.cz/sweetleopard

Symbiosis http://bandzone.cz/symbiosisproject

The Matrones http://bandzone.cz/thematrones

Unaffected Evolution http://bandzone.cz/unaffectedevolution

Unborn http://bandzone.cz/unborn

We Came From Horror http://bandzone.cz/wecamefromhorror

Více o Spark Fresh Blood najdete ZDE , plné znění pravidel soutěže ZDE .

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
20.11. Leprous, Agent Fresco, Alithia, Astrosaur
21.11. Battle Beast
22.11. Tyler Bryant and The Shakedown
24.11. W.A.S.P.
24.11. Sunrise Avenue
24.11. Mastodon, Red Fang, Russian Circles
25.11. Textures
25.11. Pumpkins United
26.11. Vulture Industries, Panychida
26.11. In Flames, Five Finger Death Punch
A co FAKKER!?