Nový Spark
venku od 30. ledna
SLIPKNOT se rozešli s bubeníkem Jordisonem

SLIPKNOT se rozešli s bubeníkem Jordisonem

Na webu SLIPKNOT se objevila poměrně šokující zpráva. Kapela, která se chystá příští rok vydat návratové album, se rozešla s bubeníkem Joeym Jordisonem. „Přejeme mu do budoucna jen to nejlepší. Chápeme, že spoustu z vás bude zajímat, jak a proč k tomu došlo, a vynasnažíme se, abychom mohli vaše otázky zodpovědět. Vpřed, k novému albu, nás však žene láska k vám fanouškům, ale i k muzice. Doufáme, že to pochopíte a i nadále si ceníme vaší podpory,“ píše se v prohlášení kapely.

Novinka je o to překvapivější, že to byl právě Jordison, kdo nedlouho po úmrtí basáka Paula Graye loboval za nové album SLIPKNOT vůbec nejvíc a dle svých slov pro něj měl nachystanou „spoustu materiálu“.

Kytarista Jim Root aktuálně vynechal turné STONE SOUR, aby se mohl naplno zapojit do příprav nového materiálu SLIPKNOT, takže album - jak vyplývá i z výše uvedeného prohlášení - na téměř 100% vyjde, otázkou je, v jakém personálním složení. Netřeba dodávat, že Jordisonovo, ale i Grayovo slovo – tedy dvou nyní chybějících členů – mělo v minulosti z autorského pohledu nemalou váhu...

Jak vidíte budoucnost SLIPKNOT vy? Diskutujte a při té příležitosti můžete zkusit taky hádat, komu bude patřit titulní stránka lednového Sparku... ;)

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
03.03. Haken
06.03. Riverside
07.03. Riverside
07.03. Doggie White- Best Off Rainbow, MSG, Malmsteen
A co FAKKER!?