Nový Spark
venku od 31. srpna
SPARK FRESH BLOOD 2014 - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

SPARK FRESH BLOOD 2014 - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

SPARK FRESH BLOOD - FANOUŠKOVSKÉ HLASOVÁNÍ ZAČÍNÁ!

Hlasování je prodlouženo až do 31. července 2014!

JAK NA TO?

Je to jednoduché: na svém chytrém telefonu si najdi v AppStoreu nebo Google Play aplikaci KluBBy, následně v aplikaci vyhledej svoji oblíbenou kapelu, která se soutěže účastní, a dej jí hlas jedním ťuknutím prstu!

Hlasuj do 31/07/2014, postupují 4 kapely s nejvíce hlasy, které doplní 8 jmen vybraných odbornou porotou, která budou oznámena 02/07/2014.

Aplikaci Klubby stáhneš zde:

AppStore:

ZDE>>>


Android/Google Play:

ZDE



Semifinalisté Spark Fresh Blood 2014

All The Secrets Inside - bandzone.cz/atsi
April Weeps - bandzone.cz/aprilweeps
Ascendancy - bandzone.cz/ascendancy
Attack The Hero - bandzone.cz/attackthehero
Awrizis - bandzone.cz/awrizis
Brainscan - http://bandzone.cz/brainscan
Corposant - bandzone.cz/corposant
Eponine - bandzone.cz/eponine
Exorcizphobia - bandzone.cz/exorcizphobia
F.O.B. - bandzone.cz/fob
KaaK bandzone.cz/kaak
Loco Loco - bandzone.cz/locoloco
Mike On Fashion - bandzone.cz/mikeonfashion
Misty Ways - bandzone.cz/mistyways
One Second Hotel bandzone.cz/onesecondhotel
Pawnshop - bandzone.cz/pawnshop
Pigs In The Living Room - bandzone.cz/pitlr
Portikus - bandzone.cz/portikus
Preternatural - bandzone.cz/preternatural
Proximity - bandzone.cz/proximity
Renaissense - bandzone.cz/renaissense
Sabot-Age - bandzone.cz/sabot
Six Between bandzone.cz/sixbetween
Suffer Age - bandzone.cz/sufferage
Sweet Leopard - bandzone.cz/sweetleopard
Symbiosis - bandzone.cz/symbiosisproject
The Matrones - bandzone.cz/thematrones
Unaffected Evolution - bandzone.cz/unaffectedevolution
Unborn - bandzone.cz/unborn
We Came From Horror - bandzone.cz/wecamefromhorror


Více o Spark Fresh Blood najdete ZDE , plné znění pravidel soutěže.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
07.10. Sinsaenum
A co FAKKER!?