Nový Spark
venku od 3. ledna
SPARK ROCK PARTY: Miloš Meier DRUMMING SYDROME&Stroy

SPARK ROCK PARTY: Miloš Meier DRUMMING SYDROME&Stroy

Spark Rock Party – STROY, DRUMMING SYNDROME 23.Září – Hard Rock Cafe, Praha

Na zářijové Spark Rock Party se křtilo jako o život. Kromě hudebních vystoupení a losování tomboly byly přítomní také svědky křtu webu CZECH BLADE a nového klipu „Adam Reborn“ kapely STROY.

Večer otevřelo vystoupení Miloše Meiera (DYMYTRY, STROY, NOID, ex-TORTHARRY) a jeho one-man projektu DRUMMING SYNDROME. Byla to bubenická exhibice a přehlídka virtuozity, jakou je Miloš pověstný. Ke slovu se v jeho podání dostaly i SLIPKNOT.


Když Miloš skončil se svojí show, přišel na řadu křest nového webu o tuzemské scéně CZECH BLADE. Toho se účastnil šéfredaktor serveru Jirka Štraub a kmotr a moderátor onoho večera Marek Dobeš. Obřad provedli tak, že polili pivem CD kapely DEAD DANIELS, kteří ten večer věnovali do tomboly pět kusů svého posledního alba.

Po křtu příchozí STROY předvedli nejen energickou show, jíž ještě víc natěšili fanoušky na nové album, ale během svého vystoupení také pokřtili svůj čerstvý klip „Adam Reborn“. Ten vzápětí v premiéře promítli nejen na velkém plátně, ale i na všech obrazovkách rozesetých po Hard Rock Cafe.

Večer zakončilo losování tomboly, z níž si pět výherců odneslo domů hodnotné ceny. Celou akci provázela vlídná a přátelská atmosféra, která trvala až do nočních hodin.

www.milosmeier.com


www.facebook.com/milosmeierfanpage


bandzone.cz/stroy

www.facebook.com/Stroy


FOTO: Václav Boch

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
04.02. John Garcia and the Band of Gold
09.02. Slash + Myles Kennedy and the Conspirators
A co FAKKER!?