Nový Spark
venku od 31. října
SPARK ROCK PARTY vol. 3, ve znamení premiér

SPARK ROCK PARTY vol. 3, ve znamení premiér

SPARK ROCK PARTY vol. 3 Hard Rock Café Praha - úterý 30. 10. v 19:30, VSTUP ZDARMA

HARLEJ – poprvé unplugged K2

Další Spark Rock Party bude ve znamení premiér! Hlavní hvězdou třetího pokračování Spark Rock Party, bude populární skupina Harlej, která zde vůbec poprvé v historii zahraje unplugged v kompletním složení. Koncert bude tedy úplně jiný než obvyklá vystoupení kapely, uslyšíte spoustu hitů a možná i některá nečekaná překvapení. Těsně před vystoupením Harleje dojde navíc k veřejné premiéře zbrusu nového klipu Katalog, který je dosud nejdelším a nejnákladnějším v historii skupiny.

Večer otevře dívčí skupina K2 z Hradce Králové, která nedávno pokřtila svoje debutové album Odejdeš. Pro spoustu tvrdých rockerů budou tato děvčata jistě zajímavým překvapením. Dívčí skupina se ostatně Spark Rock Party účastní také poprvé.

Na Spark Rock Party vol. 3 v Hard Rock Café Praha pochopitelně nebude chybět ani prodej zbrusu nového listopadové číslo Sparku a to za velmi výjimečnou cenu. Při koupi Sparku a následné registraci navíc dostane každý výraznou slevu na konzumaci piva po celý večer!

Fanoušci Harleje si na Spark Rock Party budou moci za úplně nejlevnější cenu koupit vstupenky na další pražský koncert Harleje, který se koná 9. 11. V Lidovém domě v Kbelích. Navíc dostanou zcela zdarma speciální dárek v podobě Sparku s Harlejem na obálce.

Video ze Spark Rock Party, vol. 2

Fotogalerie ze Spark Rock Party, vol. 2

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
A co FAKKER!?