Nový Spark
venku od 29. listopadu
SPARK TV - brána do světa metalu!

SPARK TV - brána do světa metalu!

Jsi muzikant, máš kapelu? Nebo jsi manažer nebo vydavatel? Či pořádáš festivaly a koncerty? Pokud alespoň jednou odpovíš ano, Spark TV je tu pro tebe! Mrkni na www.sparktv.cz a přesvědč se sám. Uděláme pro tebe klip, upoutávky, promo, lyric video, zmákneme reportáž nebo i tvůj vlastní projekt. Oproti ostatním má Spark TV jedinečnou výhodu – několikaleté know-how z hudebního byznysu. Spark TV navazuje na pětadvacetiletou existenci časopisu Spark, který je v Česku rockovým a metalovým čtivem číslo jedna. To znamená – jakmile se dáš dohromady se Spark TV, vstupuješ do velkého hudebního prostředí.

Spark TV existuje už třetím rokem. Za tu dobu si vydobyla silnou reputaci u předních metalových labelů, jako jsou giganti Nuclear Blast . S vydavatelstvím spolupracuje náš tým v průběhu roku nepřetržitě na tvorbě trailerů, upoutávek a další video materiálů. Podíleli jsme se například na promo videích k poslednímu albu ACCEPT . Spark TV od počátku stojí za video trailery a bonusy kapely ALMANAC . Přes čtyři roky v tomto směru spolupracujeme i s kapelou SABATON . Nasbírané zkušenosti předáváme dál a zahraniční model aplikujeme i na vlastní zakázky.

Navíc v čele Spark TV stojí zkušený mediální matador David Havlena, který několik let působil v týmech České televize nebo Českého rozhlasu a současně je už přes deset let naším redakčním kolegou. Právě on se zasadil i o poslední klip DORO ke cover songu „Helden“.

Spark TV točí ale i s tuzemskými kapelami. Zpracovali jsme nové klipy pro legendy jako CITRON nebo KREYSON. Stačí mrknout na www.sparktv.cz a ozvat se nám, my už si poradíme. A samozřejmě – pro fanoušky má Spark TV největší metalovou video galerii v ČR s více než dvěma stovkami vlastních videí. Kompletní nabídku najdeš zde.

Nový Spark
venku od 29. listopadu
Kalendář akcí
10.12. As I Lay Dying, Erra, Bleed From Within
11.12. Zhrine, Ulssect
11.12. Tarja
11.12. Within Temptation
12.12. Hank von hell, Virginia hill, Tyler Leeds
12.12. Six feet under, Incite
12.12. Tarja
13.12. All That Remains
13.12. Tarja
14.12. Tarja
A co FAKKER!?