Nový Spark
venku od 30. května
SPARK TV: HAMMERFALL - o novém albu "Built To Last" (Joacim & Pontus)

SPARK TV: HAMMERFALL - o novém albu "Built To Last" (Joacim & Pontus)

Fanoušci švédských heavy veteránů HAMMERFALL se už 4. listopadu dočkají nového studiového alba "Built To Last" a to prostřednictvím vydavatelství Napalm records. Kapela v jeho případě nešetří superlativy a jak se nedávno nechal slyšet kytarista Oscar Dronjak, řadí ho mezi své top nahrávky HAMMERFALL: Není pochyb o tom, že jsme vytvořili jednu z nejsilnějších desek naší historie. Jsem nesmírně hrdý a nadšený z tohoto alba, jsem si dokonce jistý, že všichni naši “Templars of Steel“ budou se mnou souhlasit, hned jak desku uslyší v listopadu, kdy bude konečně venku." V pondělí pak přijeli přímo do Prahy představit nové album novinářům zpěvák Joacim Cans a kytarista Pontus Norgren.

Nechyběly u toho ani kamery Spark TV a tak pro vás máme další exkluzivní informace o "Built To Last" přímo z úst samotných protagonistů. Mrkněte.

(nezapomeňte si zapnout české titulky)

Autorem titulním kresby nového alba je, jako už tradičně, Andreas Marschall (RUNNING WILD, KREATOR), který je podepsaný například i pod legendárními alby "Glory To The Brave" nebo "Legacy Of Kings". Novinka "Built To Last" bude obsahovat celkem deset skladeb a bude k dostání také v rozšířené edici a to s dvd a s figurkou Hectora.

Tracklist:
01. Bring It!
02. Hammer High
03. The Sacred Vow
04. Dethrone And Defy
05. Twilight Princess
06. Stormbreaker
07. Built To Last
08. The Star Of Home
09. New Breed
10. Second To None

HAMMERFALL se v první polovině ledna 2017 vypraví na evropské turné, v jehož rámci navštíví i Českou republiku a to konkrétně 3. 2. 2017 Zlín, Halu Euronics.

Přihlašte se k odběru videí Spark TV a sledujte exkluzivní rozhovory a reporty. Každý týden nová videa. To vše zadarmo a s českým překladem. Klikni na obrázek.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
20.06. Queens Of The Stone Age
20.06. Iron Maiden, Killswitch Engage
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
A co FAKKER!?