Nový Spark
venku od 30. května
Nové album SABATON je jejich nejrozmanitější nahrávkou!

Nové album SABATON je jejich nejrozmanitější nahrávkou!

SABATON udeří v srpnu a to s novým albem „The Last Stand“. Novinka vychází přesně 19. srpna. A my už jsme jí slyšeli! O víkendu se ve švédském Stockholmu konala novinářská premiéra, na které Spark nemohl chybět. Velké očekávání potvrdila i velká novinářská účast. Dorazilo přes pětadvacet hudebních žurnalistů z celého světa. Už teď můžeme prozradit, že novinka je nejrozmanitějším albem v historii SABATON. Nečekejte druhé „Heroes“. Kapela se tentokrát vydala napříč časem a zhudebnila bitvy od starověku až po Studenou válku. Album je pompézní, místy epické a SABATON se i částečně vrací ke zvuku z nahrávek „Art Of War“ a „Carolus Rex“.

Producentem desky je jako v předchozích dvou případech Peter Tägtgren (PAIN, HYPOCRISY). Právě v jeho studiu novinka vznikala. Peter na novinářské premiéře nechyběl a prohodil s námi na kameru pár slov.

(nezapomeňte si zapnout české titulky)

Sledujte dál Spark TV, protože pro vás chystáme rozhovory jak s Joakimem Brodénem tak i s oběma kytaristy. Joakim vám například popíše, že v jedné ze skladeb bicí nahradily kulomety, děla a šavle. Jinými slovy rytmus SABATON udávaly skutečné zbraně. Mimochodem nových písniček bude celkem jedenáct.

Přihlašte se k odběru videí Spark TV a sledujte exkluzivní rozhovory a reporty.Každý týden nová videa. To vše zadarmo a s českým překladem. Klikni na obrázek.

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
20.06. Queens Of The Stone Age
20.06. Iron Maiden, Killswitch Engage
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
A co FAKKER!?