Nový Spark
venku od 31. srpna
Spark uvede nový klip CITRONU "Rebelie Rebelů". Mrkněte na upoutávku!

Spark uvede nový klip CITRONU "Rebelie Rebelů". Mrkněte na upoutávku!

Fanoušci CITRONU, v neděli 16. 10. v 8:00 buďte připraveni – v exkluzivní předpremiéře uvedeme nový klip kapely „Rebelie Rebelů“! Kapela začíná přikládat pod kotel a s novým klipem zároveň oznamuje, že se blíží vydání stejnojmenného alba. A bude horko! Mrkněte na trailer.

Klip se natáčel 26. června v prostorách Vítkovických železáren a například struska, před kterou se video odehrává, dosahovala teploty až 1600 stupňů Celsia. Adrenalinové natáčení pak ještě podtrhával fakt, že vše se odehrávalo za nezastaveného provozu železáren. Kvůli vysokým teplotám a současně také kvůli bezpečnosti, se komplet celá scéna musela několikrát vždy sklidit a znovu postavit. Hrozilo, že by se mohly roztavit například blány na bicích. Kapelník Radim Pařízek atmosféru popisuje slovy: „Tisíce stupňů Celsia, stříkající železo a ocel v našem ocelovém městě a srdci. Chlapům teče pot z tváří proudem, všude kouř a oheň, takový provozní rachot ve slévárně nezažijete na žádném rockovém festivalu. (snad kromě Metalfestu a Masters of Rock). Žárem se taví blány na bubnech a zapalují kytary a máte pocit, že jste v pekle. Tak se budete mít na co těšit! Až to uvidíte na obrazovce, začne se z ní horkem kouřit a prsty začnou pálit od ovladače, uvidíte.“ V srpnovém Sparku jsme pak přinesli z natáčení obsáhlý report.


O scénář, režii a kameru se postaral David Havlena, který se při vytváření konceptu nechal inspirovat klipy kapel ACCEPT nebo PRIMAL FEAR. Takže „citroňáci“ v neděli 16. 10. v 8:00 buďte nažhavení.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
22.09. The Pineapple Thief
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
A co FAKKER!?