Nový Spark
venku od 30. června
SWEET LEOPARD: Koncerty jsou divoké a afterparty ještě divočejší

SWEET LEOPARD: Koncerty jsou divoké a afterparty ještě divočejší

Ostravská glam rocková sestava SWEET LEOPARD hledá maskérku s benefity, bude hrát až do smrti, ale hlavně vydává novou desku „Horny House“. Tuto středu v Liberci!

Co je nového v táboře SWEET LEOPARD?
Zásadní a pro nás nejdůležitější věc je naše nová deska „Horny House“, která vychází právě teď a z které, jsme právě zveřejnili první singl „Fairytale“. Ještě tento měsíc chceme zveřejnit další singl, který bude podpořený videoklipem. V únoru příštího roku na tour s kapelou SLEAZY ROXXX po Německu. Pak bude tour, Horny House 2017, kde s námi bude jezdit spousta kapel.


Líčíte a strojíte se před koncerty sami nebo na to máte speciálně určenou osobu?
Zatím si všechno řešíme sami. Speciální osoba není, ale chystáme se vypsat výběrové řízení pro holky na tuhle pozici, která určitě nebude spojena jen s líčením.(smích)

Budete hrát stejnou muziku až vám bude 70 let?
To určitě, a pořád ve stejné sestavě! Jsme nerozlučitelní, takže pokud neumřeme, budeme hrát pořád! A už se na to těším, bude to prdel.

Žijete život rock stars?
My jsme se tak narodili a pořádně si to užíváme. Pro nás je totiž, zábava na prvním místě. Koncerty jsou divoké a afterparty ještě divočejší. Někdy je toho až moc a pak člověk nechápe co se děje. Ale na druhou stranu se nikdy nenudíme!

Sex Drogy a Rock ‘N‘ Roll!!!

Nový Spark
venku od 30. června
Kalendář akcí
29.07. Rockové Chrlení
29.07. Leftöver Crack, Torn Up
01.08. Billy Talent
02.08. Rock Pod Kameňom
03.08. Wacken Open Air
05.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Rival Sons
09.08. Brutal Assault
11.08. Metal on the Hill
12.08. Friends Festival
A co FAKKER!?