Nový Spark
venku od 31. srpna
Tajil jsem její trable, uvedl Davis na adresu zesnulé choti

Tajil jsem její trable, uvedl Davis na adresu zesnulé choti

Frontman KORN prožívá hodně složité období. A jak se zdá, ve svízelné a nekomfortní situaci se nachází už dlouhá léta. Jeho žena Deven evidentně před smrtí prožívala peklo a působila ho i svým blízkým.

Ve sebezpytujícím prohlášení, které vyvěsil na internet popisuje zákulisí jeho společného soužití s manželkou, kterou pojal za svou v roce 2004 a vychovával s ní syny Zeppelina a Piratea. Deven Davis zemřela minulý pátek ve věku 39 let.

„Deven trpěla velkými psychickými problémy. Už dlouho. Nechtěl jsem, aby si na ni lidé ukazovali prstem, proto jsem dělal před okolím, že se nic neděje. Ale skutečnost byla taková, že měla velké problémy nejen se svou nemocnou duší, ale také se zneužíváním léků, drog, a konečně také alkoholu,“ vyznává se Jonathan, který sám dobře ví, o čem taková osobní bitva je.

„Když byla bez potíží, byla Deven nejlepší ženskou pod sluncem. Plná života, obětavá, milující, úžasná máma a skvělá manželka. Miluji tě, oba jsme jako děti zažili zneužití, a byli si v tomto trápení oporou. Slibuji, že naše kluky vychovám, jak se patří. A všem ostatním radím, pečujte o své blízké, které sužuje psychická nemoc,“ uzavřel zlomený Davis, který teď bude muset v sobě vydolovat spoustu sil, aby zvládl práce na nové desce KORN. Ale zajisté to zvládne.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
08.10. Crown The Empire, Volumes, Coldrain
10.10. Kamelot
A co FAKKER!?