Nový Spark
venku od 1. března
Teroristé ISIS plánovali útok na FIVE FINGER DEATH PUNCH

Teroristé ISIS plánovali útok na FIVE FINGER DEATH PUNCH

AKTUALIZOVÁNO: 5FDP a PAPA ROACH zrušili koncert v Miláně z obavy teroristického útoku.

Sotva se 5FDP rozloučili s Prahou (reporty a fotky zde ), tak se objevila zpráva, že se v neděli můžou stát terčem teroristického útoky.

Upozornila na to hackerská skupina Anonymous, která po útocích v Paříži vyhlásila válku tzv. Islámskému státu. Hackeři napadli twitterové účty teroristů a tvrdí, že se jim podařilo získat i plány týkající se dalších útoků. S nimi se pojí datum 22. listopadu 2015. Útoky mají proběhnout hned na několika místech světa a na seznamu je i milánský koncert FIVE FINGER DEATH PUNCH. Kapela v Praze jasně řekla, co si myslí o teroristech – fuck you! Koncerty rušit nechce, nechtějí se skrývat a zklamat fanoušky. Podle skupiny Anonymous je ale útok v Miláně málo pravděpodobný. Nicméně získané informace už má britská MI5, americká CIA, FBI a australská vláda. Evropské turné FIVE FINGER DEATH PUNCH potrvá ještě týden. Na seznamu koncertů nechybí právě také Paříž, další zastávku mají ještě například v Bruselu a šnůru pak završí v Londýně. Držíme palce jak kapele, tak i fanouškům, aby si užili show podobně jako my v Praze.

(foto: David Havlena)

Cíle útoků podle Anonymous:

V Paříži: •Demonstrace Collectif du droit des femmes •Cigales Electroniques a Vocodecks, RE-Play & Rawtor v podniku Le Bizen •Concrete Invites Drumcode: Adam Beyer, Alan Fitzpatrick, Joel Mull v podniku Concrete

Hrozba útoků jinde, ale nepravděpodobné: •WWE Survivor Series - wrestlingová show (USA)

•Slavnost Ježíše Krista Krále (Řím) •Útok v Indonésii •Five Finger Death Punch (Miláno) •Náboženská slavnost Holy Spirit University of Kaslik (Libanon)

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
20.03. G3 - Satriani, Petrucci, Uli Jon Roth
26.03. Fleshgod Apocalypse
30.03. Pretty Maids, Pink Cream 69
02.04. Metallica, Kvelertak
10.04. Magnum
25.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
26.04. Jethro Tull Martin Barre & Band
27.04. Roger Waters
28.04. Roger Waters
20.10. Tankard, Catastrofy, Fusion Bomb, Warfect
A co FAKKER!?