Nový Spark
venku od 30. května
Teroristé ISIS plánovali útok na FIVE FINGER DEATH PUNCH

Teroristé ISIS plánovali útok na FIVE FINGER DEATH PUNCH

AKTUALIZOVÁNO: 5FDP a PAPA ROACH zrušili koncert v Miláně z obavy teroristického útoku.

Sotva se 5FDP rozloučili s Prahou (reporty a fotky zde ), tak se objevila zpráva, že se v neděli můžou stát terčem teroristického útoky.

Upozornila na to hackerská skupina Anonymous, která po útocích v Paříži vyhlásila válku tzv. Islámskému státu. Hackeři napadli twitterové účty teroristů a tvrdí, že se jim podařilo získat i plány týkající se dalších útoků. S nimi se pojí datum 22. listopadu 2015. Útoky mají proběhnout hned na několika místech světa a na seznamu je i milánský koncert FIVE FINGER DEATH PUNCH. Kapela v Praze jasně řekla, co si myslí o teroristech – fuck you! Koncerty rušit nechce, nechtějí se skrývat a zklamat fanoušky. Podle skupiny Anonymous je ale útok v Miláně málo pravděpodobný. Nicméně získané informace už má britská MI5, americká CIA, FBI a australská vláda. Evropské turné FIVE FINGER DEATH PUNCH potrvá ještě týden. Na seznamu koncertů nechybí právě také Paříž, další zastávku mají ještě například v Bruselu a šnůru pak završí v Londýně. Držíme palce jak kapele, tak i fanouškům, aby si užili show podobně jako my v Praze.

(foto: David Havlena)

Cíle útoků podle Anonymous:

V Paříži: •Demonstrace Collectif du droit des femmes •Cigales Electroniques a Vocodecks, RE-Play & Rawtor v podniku Le Bizen •Concrete Invites Drumcode: Adam Beyer, Alan Fitzpatrick, Joel Mull v podniku Concrete

Hrozba útoků jinde, ale nepravděpodobné: •WWE Survivor Series - wrestlingová show (USA)

•Slavnost Ježíše Krista Krále (Řím) •Útok v Indonésii •Five Finger Death Punch (Miláno) •Náboženská slavnost Holy Spirit University of Kaslik (Libanon)

Nový Spark
venku od 30. května
Kalendář akcí
26.06. Sons Of Apollo
26.06. King Crimson
27.06. King Crimson
28.06. Aerodrome
01.07. Pearl Jam
02.07. Deep Purple
04.07. Symbolic Fest
04.07. Rock For People
04.07. The Rolling Stones
04.07. In Flames
A co FAKKER!?