Nový Spark
venku od 3. ledna
Tezaura vydává nové EP a společně s ním také nový videoklip

Tezaura vydává nové EP a společně s ním také nový videoklip

Brněnská melodic metalová formace TEZAURA po třech letech vydává nové EP „Heartcore“. Mrkněte na klip. Jak uvádí zpěvačka Lori: „Od vydání našeho posledního alba jsme prodělali jak hudební, tak personální změny, a i naše představa o tom, jak by měla TEZAURA znít se trochu změnila. Chtěli jsme, aby deska byla tvrdší a údernější než „Unleash the Butterflies“, ale aby zároveň zůstaly výrazné melodické linky. Myslím, že se nám to povedlo.“


Deska „Heartcore“ obsahuje 5 skladeb a byla natáčena a mixována ve studiu Tomáše Raclavského Babylon Studios. O neotřelou grafiku se opět postaral Mário Sanchez Nevado (Aégis), se kterým již TEZAURA spolupracovala v minulosti na svém předchozím albu „Unleash the Butterflies“. Hned na první poslech se skutečně jedná o novější a tvrdší styl, než bylo možné slyšet na předchozím albu a TEZAUŘE tento posun nepochybně sednul.

V souvislosti s vydáním nové desky skupina připravila také videoklip na první singl „In the Clouds“, kde se kapela drží svého konceptu videí s neotřelou dějovou linkou a lehce fantaskními prvky. V klipu tak nejvíce vyniká veliká plexisklová kostka, kterou kapela vlastnoručně vytvořila a nechala do ní ve videu pomyslně zavřít třináctiletou dívku. Klip zaujme také nezvyklými exteriéry, nápaditými kostýmy a zajímavou kamerou. Nezbývá mu tedy popřát, aby sledovaností dohnal svého předchůdce „Heavenhell“, který nedávno překonal hranici magických 650 000 zhlédnutí.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.01. Batushka, Schammasch, Trepaneringsritual
24.01. Persistence Tour
25.01. Architects, While She Sleeps
27.01. Kreator, Vader
28.01. Kreator, Vader
30.01. U.K. Subs
31.01. Depeche Mode
01.02. Rotting Christ, Carach Angren, Svart Crown
01.02. Drokpick Murphys
04.02. Escape The Fate, Palisaeds, Set To Stun
A co FAKKER!?