Nový Spark
venku od 29. června
Tezaura vydává nové EP a společně s ním také nový videoklip

Tezaura vydává nové EP a společně s ním také nový videoklip

Brněnská melodic metalová formace TEZAURA po třech letech vydává nové EP „Heartcore“. Mrkněte na klip. Jak uvádí zpěvačka Lori: „Od vydání našeho posledního alba jsme prodělali jak hudební, tak personální změny, a i naše představa o tom, jak by měla TEZAURA znít se trochu změnila. Chtěli jsme, aby deska byla tvrdší a údernější než „Unleash the Butterflies“, ale aby zároveň zůstaly výrazné melodické linky. Myslím, že se nám to povedlo.“


Deska „Heartcore“ obsahuje 5 skladeb a byla natáčena a mixována ve studiu Tomáše Raclavského Babylon Studios. O neotřelou grafiku se opět postaral Mário Sanchez Nevado (Aégis), se kterým již TEZAURA spolupracovala v minulosti na svém předchozím albu „Unleash the Butterflies“. Hned na první poslech se skutečně jedná o novější a tvrdší styl, než bylo možné slyšet na předchozím albu a TEZAUŘE tento posun nepochybně sednul.

V souvislosti s vydáním nové desky skupina připravila také videoklip na první singl „In the Clouds“, kde se kapela drží svého konceptu videí s neotřelou dějovou linkou a lehce fantaskními prvky. V klipu tak nejvíce vyniká veliká plexisklová kostka, kterou kapela vlastnoručně vytvořila a nechala do ní ve videu pomyslně zavřít třináctiletou dívku. Klip zaujme také nezvyklými exteriéry, nápaditými kostýmy a zajímavou kamerou. Nezbývá mu tedy popřát, aby sledovaností dohnal svého předchůdce „Heavenhell“, který nedávno překonal hranici magických 650 000 zhlédnutí.

Nový Spark
venku od 29. června
Kalendář akcí
22.07. Gruesome, Brutally Deceased, Caro, Kaar
22.07. The Dead Daisies
22.07. Soulfly
27.07. Fozzy
27.07. Obituary
31.07. Robert Plant and The Sensational Space Shifters
03.08. Ostrava v plamenech
08.08. Brutal Assault
09.08. Rock pod Kameňom
17.08. Rock of Sadská
A co FAKKER!?