Nový Spark
venku od 3. ledna
THE BODY a FULL OF HELL spolupracují na společném albu

THE BODY a FULL OF HELL spolupracují na společném albu

Apokalyptické doom duo THE BODY, které v poslední době hoví společným albům (jako například s THOU nebo KRIEG) se nyní spárovalo s nevyzpytatelným powerviolence/harsh noise živlem FULL OF HELL, se kterými plánují společné album chmurně nazvané „One Day You Will Ache Like I Ache“ (jednoho dne budeš trpět tak jak trpím já). I když obě kapely zatím nevyzradili jakým hudebním směrem se album bude zabírat, tak zveřejnili velice NSFW video trailer, který vzbuzuje více otázek než odpovědí. Bude album grindcore? Noise? Sludge? Toť zatím z videa nejde vydedukovat, avšak jedno je jasné - že album bude naprostý psychotický bordel! Masochistickou upoutávku můžete zkouknout níže, ale možná budete potřebovat silnější náturu. Na konci je i ukázána kresba obalu.

Na oficiálních stránkách FULL OF HELL se anonymní uživatel zeptal kapely s jakými nápady šli do spolupráce s THE BODY a odpověď byla následující:

Do spolupráce jsme šli s pár velice vágními nápady a celé album jsme vystavěli z gruntu. Je to zatím naší nejlepší nahrávací zkušeností.

Detaily kolem „One Day You Will Ache Like I Ache“ jsou zatím velice záhadné, ale na stránkách je toto album popsáno jako: „odraz prostředí v kterém [dotyčné kapely] žijí, a jejich neschopnost se s ním vypořádat“. Lhal bych, kdyby mě tyhle záhadné popisy a znepokojivé vizuály nezaujali. Takže snad dostaneme pořádný flák sadistického hluku.

A když už jsem načal THE BODY, tak kapela je velice produktivní a v březnu vydává i své vlastní šesté studiové album, taktéž s velice pozitivním názvem „No One Deserves Happiness“ (nikdo si nezaslouží štěstí). Dokonce už vypustili jednu ochutnávku „Shelter Is Illusory“, která vás zaručeně zažene brečet do kouta. K poslechu je ZDE. FULL OF HELL se taktéž neflákají a před nedávnem jim vyšlo nové EP „Amber Mote in the Black Vault“, ze kterého si polovinu můžete poslechnout ZDE.

„One Day You Will Ache Like I Ache“ vychází 25. března.

„No One Deserves Happiness“ od THE BODY vychází 18. března.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
25.01. Brainstorm
26.01. Brainstorm
26.01. Behemoth, At the Gates, Wolves in The Throne Room
27.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
28.01. Amorphis, Soilwork, Jinjer, Nailed to Obscurity
31.01. Architects, Beartooth, Polaris
01.02. Avatar
01.02. Therapy?, Hell Paso
04.02. John Garcia and the Band of Gold
09.02. Slash + Myles Kennedy and the Conspirators
A co FAKKER!?