Nový Spark
venku od 31. října
THE EXPLOITED ani letos na Masters of Rock nevystoupí

THE EXPLOITED ani letos na Masters of Rock nevystoupí

Punkové legendě THE EXPLOITED se ani letos nepodaří vystoupit na Masters of Rock. Pořadatelům od managementu kapely dorazilo následující prohlášení:

"Jak asi všichni víte, frontman skupiny THE EXPLOITED Wattie Buchan prodělal 13. února 2014, přímo na pódiu v portugalském Lisabonu srdeční infarkt. Po této události byla kapela nucena okamžitě zrušit veškeré aktivity až do konce května. V polovině dubna Wattie absolvoval náročnou operaci srdce. Podle posledních zpráv byla operace úspěšná, avšak na doporučení lékařů bude zpěvák nadále pokračovat v rekonvalescenci. Na pódia se THE EXPLOITED vrátí pravděpodobně až na podzim tohoto roku. Kapela se prostřednictvím managementu moc omlouvá za to, že ani letos nevystoupí na festivalu Masters of Rock. Pokud to zdraví dovolí a punk bude dál žít, THE EXPLOITED rádi přijmou pozvání na MoR 2015. Děkujeme za pochopení!"

Nezbývá než zpěvákovi této legendy popřát hodně zdraví a pevně věřit, že se uvidíme ve Vizovicích v příštím roce. Na náhradní kapele pořadatelé intenzivně pracují.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
12.11. Impericon Never Say Die! TOUR
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?