Nový Spark
venku od 31. října
Tipovačka: Den č. 1 (When football meets metal, Matchday nr. 1)

Tipovačka: Den č. 1 (When football meets metal, Matchday nr. 1)

(english version below)

Je to tady, dnes večer odstartuje Euro a s ním i naše tipovačka metalových kapel! Dnes je na programu jediný zápas, bitva domácí Francie s Rumunskem. Tipaři se v drtivé většině shodují, že to vyhrají Francouzi, které reprezentuje Benighted a kytarista Julien Truchan. Z 24 kapel věří ve vítězství 22. Týmu Rumunska (Decease, Radu Vulpe - kytara a zpěv) tipuje výhru pouze Acid Age ze Severního Irska, remízu pak čeští Heaving Earth. V kategorii "Přátelé, kolegové" je jasno, tam tipují výhru Francouzů všichni, až na šéfa Sparku Karla Balčiráka.

FRANCIE - RUMUNSKO

Skupina A

Francie - BENIGHTED (Julien Truchan) - 2:0

Rumunsko - DECEASE (Radu Vulpe) - 2:1

Albánie - CROSSBONES (Olsi Ballta) - 2:0

Švýcarsko - CORONER - (Ron Broder) - 2:1

Skupina B

Wales - THE DROWNING (Jason Hodges) - 3:0

Slovensko - ACID FORCE (kapela tipovala společně) - 3:0

Anglie - NAPALM DEATH (Barney) - 1:0

Rusko - SIBERIAN MEAT GRINDER (Vladimir The Grand Tormentor) - 3:0

Skupina C

Polsko - DEAD INFECTION (Cyjan) - 2:0

Severní Irsko - ACID AGE (kapela tipovala společně) - 0:1

Německo - TANKARD - (Gerre) - 2:1

Ukrajina - HELL:ON (Alex Hellion Pasko) - 2:0

Skupina D

Turecko - SAKATAT (Semih Orhan) - 3:0

Chorvatsko - BOLESNO GRINJE (Angeri) - 2:0

Španělsko - HAEMORRHAGE (Luisma) - 1:0

Česká republika - HEAVING EARTH (Šatris) - 0:0

Skupina E

Irsko - GAMA BOMB (Paul Caffrey) - 2:1

Švédsko - GENERAL SURGERY / BIRDFLESH (Adde) - 1:0

Belgie - ABORTED (Mendel bij de Leij) - 2:0

Itálie - CRIPPLE BASTARDS (Roberto Der Kommissar) - 2:0

Skupina F

Rakousko - PUNGENT STENCH (Mike G. Mayhem) - 2:0

Maďarsko - THY CATAFALQUE (Tamás Kátai) - 1:0

Portugalsko - HOLOCAUSTO CANIBAL / GRUNT (Zé Pedro) - 2:0

Island - SVARTIDAUDI / ZHRINE (Nökkvi) - 3:0

Kategorie "Přátelé, kolegové"

Kafe (tvůrce tipovačky, Spark, Kafemlejnek.com) - 2:1

Pižďuch (metal fanatik, spoluzakladatel tipovačky) - 2:1

Honza Herc (redaktor, Spark) - 2:1

Karel Balčirák (šéfredaktor, Spark) - 2:2

Vláďa Vašák (agentura Hard Bones) - 2:1

Tomáš Karlík (produkce Brutal Assault) - 3:1

Gunnar Sauermann (promo Season Of Mist) - 3:1

Čurby (šéf Obscene Extreme) - 3:1

Vašek Tesař (redaktor, Spark) - 2:1

Bob Zelenka (redaktor, Spark) - 3:1

Baltim (metal fanatik, sport expert) - 2:0

Laco Ferenc (metal fanatik, expert na slovenský fotbal) - 2:0

Vláďa Sendler (produkce Pragokoncert) - 3:1

Gutslit (deathmetaloví přátelé z Indie) - 2:0

Jirka Předota (producer, Pražský deník) - 2:0

Míra Nečas (obchodní ředitel, Spark) - 2:0

Bodování

Za přesný výsledek 5 bodů (př. tip je 3:1 a výsledek je 3:1)

Za chyceného vítěze nebo remízu 3 body (př. tip je 3:1/2:2 a výsledek je 2:1/1:1)

Za trefený jen počet gólů jednoho týmu 1 bod (př. tip je 3:1 a výsledek je 0:1)

Za nic pochopitelně 0 bodů (př. tip je 3:1 a výsledek je 0:2).

.

.

.

HERE WE GO!!! Match day nr. 1 - Friday 10th

Today evening starts European football championship and our competition "When football meets metal". Today is only one match - France (Benighted, Julien Truchan) vs. Romania (Decease, Radu Vulpe). From 24 bands 22 bets French win (not Radu).

Group A

France - BENIGHTED (Julien Truchan) - 2:0

Romania - DECEASE (Radu Vulpe) - 2:1

Albania - CROSSBONES (Olsi Ballta) - 2:0

Switzerland - CORONER - (Ron Broder) - 2:1

Group B

Wales - THE DROWNING (Jason Hodges) - 3:0

Slovakia - ACID FORCE (kapela tipovala společně) - 3:0

England - NAPALM DEATH (Barney) - 1:0

Russia - SIBERIAN MEAT GRINDER (Vladimir The Grand Tormentor) - 3:0

Group C

Poland - DEAD INFECTION (Cyjan) - 2:0

Northern Ireland - ACID AGE (kapela tipovala společně) - 0:1

Germany - TANKARD - (Gerre) - 2:1

Ukraine - HELL:ON (Alex Hellion Pasko) - 2:0

Group D

Turkey - SAKATAT (Semih Orhan) - 3:0

Croatia - BOLESNO GRINJE (Angeri) - 2:0

Spain - HAEMORRHAGE (Luisma) - 1:0

Czech Republic - HEAVING EARTH (Šatris) - 0:0

Group E

Ireland - GAMA BOMB (Paul Caffrey) - 2:1

Sweden - GENERAL SURGERY / BIRDFLESH (Adde) - 1:0

Belgium - ABORTED (Mendel bij de Leij) - 2:0

Italy - CRIPPLE BASTARDS (Roberto Der Kommissar) - 2:0

Group F

Austria - PUNGENT STENCH (Mike G. Mayhem) - 2:0

Hungary - THY CATAFALQUE (Tamás Kátai) - 1:0

Portugal - HOLOCAUSTO CANIBAL / GRUNT (Zé Pedro) - 2:0

Iceland - SVARTIDAUDI / ZHRINE (Nökkvi) - 3:0

Category "Friends, colleagues"

Kafe (creator of this competition, Spark, Kafemlejnek.com) - 2:1

Pižďuch (metal fanatic, co-creator) - 2:1

Honza Herc (editor, Spark) - 2:1

Karel Balčirák (editor in chief, Spark) - 2:2

Vláďa Vašák (Hard Bones agency) - 2:1

Tomáš Karlík (production Brutal Assault fest) - 3:1

Gunnar Sauermann (promo Season Of Mist) - 3:1

Čurby (boss of Obscene Extreme fest, football fanatik) - 3:1

Vašek Tesař (editor, Spark) - 2:1

Bob Zelenka (editor, Spark) - 3:1

Baltim (metal fanatic, sport expert) - 2:0

Laco Ferenc (metal fanatic, slovakian football expert) - 2:0

Vláďa Sendler (production Pragokoncert agency) - 3:1

Gutslit (deathmetal friends from India) - 2:0

Jirka Předota (producer, Daily Prague) - 2:0

Míra Nečas (business manager, Spark) - 2:0

Rules

If you hit correct result - 5 points (for example: you have 3:1 and match ends 3:1)

If you hit winning team - 3 points (for example: you have 3:1 and match ends 2:0)

If you hit only number of goals of one team - 1 point (for example: you have 3:1 and match ends 0:1)

If you hit nothing - 0 points (for example: you have 3:1 and match ends 1:2)

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
25.11. August Burns Red
26.11. Genesis - Ray Wilson
27.11. Genesis - Ray Wilson
29.11. Bryan Adams
29.11. Skeletonwitch, Mantar, Evil Invaders, Deathrite
A co FAKKER!?