Nový Spark
venku od 31. srpna
Tipovačka When Metal Meets Footbal - výsledky 1. hracího dne

Tipovačka When Metal Meets Footbal - výsledky 1. hracího dne

Hrací den č. 1 - VÝSLEDKY

Tak máme za sebou úvodní zápas Francie - Rumunsko (2:1) a z 24 kapel to čtyři trefily správně (Coroner, Tankard, Gama Bomb a fakt, že fandit se má srdcem, ale sázet rozumem potvrdili také rumunští Decease). Bez bodu (za tip 0:0) to mají čeští Heaving Earth.

KAPELY

5 bodů

Decease (Radu Vulpe) - Rumunsko

Coroner (Ron Broder) - Švýcarsko

Tankard (Gerre) - Německo

Gama Bomb (Paul Caffrey) - Irsko

3 body

Benighted (Julien Truchan)

Crossbones (Olsi Ballta)

Acid Force (celá kapela)

The Drowning (Jason Hodges)

Napalm Death (Barney)

Siberian Meat Grinder (Cro-Max)

Dead Infection (Cyjan)

Hell:On (Alex Pasko)

Sakatat (Semih Orhan)

Bolesno Grinje (Angeri) - Croatia

Haemorrhage (Luisma) - Spain

General Surgery / Birdflesh (Adde) - Sweden

Aborted (Mendel bij de Leij) - Belgium

Cripple Bastards (Der Kommissar) - Italy

Pungent Stench (Mike G. Mayhem) - Austria

Thy Catafalque (Tamás Kátai) - Hungary

Holocausto Canibal / Grunt (Ze Pedro) - Portugal

Svartidaudi / Zhrine (Nökkvi) - Iceland

1 bod

Acid Age (celá kapela) - Northern Ireland

0 bodů

Heaving Earth (Šatris) - Czech

.

PŘÁTELÉ, KOLEGOVÉ

5 bodů

Kafe (Kafemlejnek, Spark)

Pižďuch (metal fanatic)

Honza H (Spark)

Vláďa V (Hard Bones)

Vašek T (Spark)

3 body

Tom K (Brutal Assault)

Gunnar (Season Of Mist)

Čurby (Obscene Extreme)

Bob Z (Spark)

Baltim (metal fanatic)

Laco F (metal fanatic)

Vláďa S (Pragokoncert)

Gutslit (deathmetaloví přátelé z Indie)

Jirka Předota (Pražský deník)

Míra N (Spark)

Tom V (Spark)

1 bod

Karel B (Spark)

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
08.10. Crown The Empire, Volumes, Coldrain
10.10. Kamelot
A co FAKKER!?