Nový Spark
venku od 31. srpna
Tipovačka When Metal Meets Football - výsledky 2. hracího dne

Tipovačka When Metal Meets Football - výsledky 2. hracího dne

Hrací den č. 2 - VÝSLEDKY

.

Máme za sebou druhý hrací den, který přinesl tři zápasy: Albánie - Švýcarsko 0:1, Wales - Slovensko 2:1 a Anglie - Rusko 1:1.

Na čele průběžnýho pořadí se usadil Paul Caffrey z GAMA BOMB, reprezentující Irsko, se čtrnácti body.

Průběžné pořadí po 2. hracím dnu

.

KAPELY

14 bodů

Gama Bomb (Paul Caffrey) - Ireland

12 bodů

Siberian Meat Grinder (Cro-Max) - Russia

Tankard (Gerre) - Germany

Aborted (Mendel bij de Leij) - Belgium

11 bodů

Hell:On (Alex Pasko) - Ukraine

Thy Catafalque (Tamás Kátai) - Hungary

10 bodů

The Drowning (Jason Hodges) - Wales

Napalm Death (Barney) - England

Dead Infection (Cyjan) - Poland

Sakatat (Semih Orhan) - Turkey

Haemorrhage (Luisma) - Spain

9 bodů

Decease (Radu Vulpe) - Romania

Crossbones (Olsi Ballta) - Albania

General Surgery / Birdflesh (Adde) - Sweden

Pungent Stench (Mike G. Mayhem) - Austria

8 bodů

Coroner (Ron Broder) - Switzerland

7 bodů

Benighted (Julien Truchan) - France

Acid Force (celá kapela) - Slovakia

Cripple Bastards (Der Kommissar) - Italy

Svartidaudi / Zhrine (Nökkvi) - Iceland

6 bodů

Holocausto Canibal / Grunt (Zé Pedro) - Portugal

5 bodů

Acid Age (celá kapela) - Northern Ireland

Bolesno Grinje (Angeri) - Croatia

4 body

Heaving Earth (Šatris) - Czech republic

.

KATEGORIE "PŘÁTELÉ, KOLEGOVÉ"

12 bodů

Baltim (metal fanatik)

10 bodů

Kafe (Kafemlejnek, Spark)

Gunnar Sauermann (Season Of Mist)

9 bodů

Čurby (Obscene Extreme)

Míra Nečas (Spark)

Tom Vítek (Spark)

8 bodů

Honza Herc (Spark)

Jirka Předota (Pražský deník)

7 bodů

Karel Balčirák (Spark)

Vláďa Vašák (Hard Bones)

Vašek Tesař (Spark)

Gutslit (deathmetaloví přátelé z Indie)

6 bodů

Pižďuch (metal fanatik)

Bob Zelenka (Spark)

Vláďa Sendler (Pragokoncert)

5 bodů

Tom Karlík (Brutal Assault)

4 body

Laco Ferenc (metal fanatik)

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, SSOGE, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
A co FAKKER!?