Nový Spark
venku od 31. října
Tipovačka When Metal Meets Football - výsledky 5. hracího dne

Tipovačka When Metal Meets Football - výsledky 5. hracího dne

Hrací den č. 5 - VÝSLEDKY

Včera byly na programu jen dva zápasy: Rakousko - Maďarsko 0:2, Portugalsko - Island 1:1.

Skoro polovina soutěžících neudělala ani jeden bod. Z kapel naopak pouze Gerre z Tankard trefil alespoň jeden přesný výsledek (Por-Isl).

Do čela průběžnýho pořadí se dostal Julien Truchan z Benighted, za ním se bodově srovnali Paul Caffrey z Gama Bomb a Cyjan z Dead Infection. Rozdíly na dalších místech jsou minimální.

KAPELY

30 bodů

Gama Bomb (Paul Caffrey) - Ireland

Dead Infection (Cyjan) - Poland

29 bodů

Siberian Meat Grinder (Cro-Max) - Russia

Thy Catafalque (Tamás Kátai) - Hungary

28 bodů

Sakatat (Semih) - Turkey

27 bodů

Hell: On (Alex Pasko) - Ukraine

26 bodů

Coroner (Ron Broder) - Switzerland

Haemorrhage (Luisma) - Spain

25 bodů

Crossbones (Olsi Ballta) - Albania

Tankard (Gerre) - Germany

Bolesno Grinje (Angeri) - Croatia

General Surgery / Birdflesh (Adde) - Sweden

Holocausto Canibal / Grunt (Zé Pedro) - Portugal

24 bodů

Napalm Death (Barney) - England

Cripple Bastards (Der Kommissar) - Italy

Pungent Stench (Mike G. Mayhem) - Austria

23 bodů

Aborted (Mendel) - Belgium

22 bodů

Acid Force (kapela) - Slovakia

21 bodů

Svartidaudi / Zhrine (Nökkvi) - Iceland

20 bodů

Decease (Radu Vulpe) - Romania

Heaving Earth (Šatris) - Czech Republic

19 bodů

The Drowning (Jason Hodges) - Wales

17 bodů

Acid Age (kapela) - Northern Ireland

.

KATEGORIE "PŘÁTELÉ, KAMARÁDI"

35 bodů

Baltim (metal fanatic)

Bob Zelenka (Spark)

29 bodů

Gunnar Sauermann (Season Of Mist)

25 bodů

Kafe (Kafemlejnek, Spark)

23 bodů

Karel Balčirák (Spark)

22 bodů

Vláďa Vašák (Hard Bones)

Čurby (Obscene Extreme)

Jirka Předota (Pražský deník)

20 bodů

Tom Karlík (Brutal Assault)

Vašek Tesař (Spark)

Gutslit (deathmetal friends from India)

Míra Nečas (Spark)

Tom Vítek (Spark)

19 bodů

Pižďuch (metal fanatic)

Honza Herc (Spark)

Laco Ferenc (metal fanatic)

Vláďa Sendler (Pragokoncert)

.

TIPY NA DNEŠNÍ DEN

RUSSIA – SLOVAKIA, ROMANIA – SWITZERLAND, FRANCE - ALBANIA

Group A

France - BENIGHTED (Julien Truchan) 0:1 – 0:0 – 3:0

Romania - DECEASE (Radu Vulpe) 2:0 – 2:1 – 2:0

Albania - CROSSBONES (Olsi Ballta) 1:0 – 1:2 – 2:1

Switzerland - CORONER - (Ron Broder) 1:0 – 1:2 – 2:0

Skupina B

Wales - THE DROWNING (Jason Hodges) 3:1 – 1:1 – 2:0

Slovakia - ACID FORCE (band) 1:1 – 0:1 – 4:1

England - NAPALM DEATH (Barney) 2:0 – 1:1 – 3:0

Russia - SIBERIAN MEAT GRINDER (Cro-Max) 2:1 – 1:1 – 3:1

Skupina C

Poland - DEAD INFECTION (Cyjan) 2:0 – 1:0 – 2:0

Northern Ireland - ACID AGE (band) 1:1 – 2:1 – 2:0

Germany - TANKARD - (Gerre) 2:1 – 1:1 – 4:1

Ukraine - HELL:ON (Alex Hellion Pasko) 2:2 – 2:2 – 3:0

Skupina D

Turkey - SAKATAT (Semih Orhan) 2:0 – 2:1 – 3:0

Croatia - BOLESNO GRINJE (Angeri) 2:1 – 1:3 – 3:0

Spain - HAEMORRHAGE (Luisma) 2:1 – 1:1 – 2:0

Czech Republic - HEAVING EARTH (Šatris) 1:2 – 0:1 – 2:0

Skupina E

Ireland - GAMA BOMB (Paul Caffrey) 1:1 – 2:1 – 3:1

Sweden - GENERAL SURGERY / BIRDFLESH (Adde) 2:1 – 1:0 – 3:0

Belgium - ABORTED (Mendel bij de Leij) 1:2 – 1:2 – 3:1

Italy - CRIPPLE BASTARDS (Roberto Der Kommissar) 3:0 – 1:1 – 1:0

Skupina F

Austria - PUNGENT STENCH (Mike G. Mayhem) 2:2 – 1:1 – 3:1

Hungary - THY CATAFALQUE (Tamás Kátai) 3:1 – 2:0 – 2:0

Portugal - HOLOCAUSTO CANIBAL / GRUNT (Zé Pedro) 3:0 – 1:1 – 1:0

Iceland - SVARTIDAUDI / ZHRINE (Nökkvi) 1:2 – 0:2 – 2:0

Category "Friends, colleagues"

Kafe (creator of this competition, Spark, Kafemlejnek.com) 1:1 – 2:1 – 1:0

Pižďuch (metal fanatic, co-creator) 1:0 – 1:0 – 2:0

Honza Herc (editor, Spark) 2:0 – 2:0 – 3:1

Karel Balčirák (editor in chief, Spark) 2:2 – 2:1 – 3:0

Vláďa Vašák (Hard Bones agency) 1:3 – 1:0 – 3:0

Tomáš Karlík (production Brutal Assault fest) 2:1 – 2:2 – 2:0

Gunnar Sauermann (promo Season Of Mist) 2:0 – 1:1 – 4:1

Čurby (boss of Obscene Extreme fest, football fanatik) 1:1 – 1:1 – 2:0

Vašek Tesař (editor, Spark) 1:1 – 1:1 – 3:0

Bob Zelenka (editor, Spark) 1:1 – 1:1 – 4:0

Baltim (metal fanatic, sport expert) 1:1 – 1:1 – 1:0

Laco Ferenc (metal fanatic, slovakian football expert) 0:2 – 1:3 – 3:0

Vláďa Sendler (production Pragokoncert agency) 1:3 – 1:1 – 5:0

Gutslit (deathmetal friends from India) 1:1 – 1:1 – 3:0

Jirka Předota (producer, Daily Prague) 2:1 – 1:1 – 2:0

Míra Nečas (business manager, Spark) 0:0 – 1:2 – 3:0

Tomáš Vítek (headmaster of propaganda, Spark) 3:1 – 2:1 – 2:0

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Pro-Pain, Ten Sticks, Stay Down
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
A co FAKKER!?