Nový Spark
venku od 30. června
V novém projektu APPICE se poprvé společně představí bratři Carmine a Vinny Appice

V novém projektu APPICE se poprvé společně představí bratři Carmine a Vinny Appice

Sourozenecké duo legendárních bubeníků Carmine Appice a Vinny Appice poprvé v historii spojí své síly pod trefně nazvaným projektem APPICE. V současné době nahrávají desku, která by měla vyjít ještě během letošního podzimu u vydavatelství Steamhammer/SPV.

Carmine Appice, který působil v BLUE MURDER, KING KOBRA, OZZY OSBOURNE či ROD STEWART, je o jedenáct let starší než jeho bratr Vinny , který účinkoval v BLACK SABBATH, DIO nebo LAST IN LINE. Na jejich první společné desce nového projektu APPICE jim pomáhají Joel Hoekstra (WHITESNAKE), Paul Shortino (QUIET RIOT, ROUGH CUTT), Johnny Rod (WASP, KING KOBRA), Craig Goldy (DIO), Tony Franklin (THE FIRM, BLUE MURDER) a členové formace LAST IN LINE. Deska v současné době ještě nemá svůj název, ale světlo světa by měla spatřit ještě během letošního října. Vyjde u vydavatelství Steamhammer/SPV.

Oba bráchové prozradili: „Po desetiletích v šíleném hudebním byznysu si konečně spolu poprvé sedneme a nahrajeme SPOLEČNĚ nové album, které kromě nových písní bude obsahovat i klasické songy z naší historie. Pomohou nám s tím naši přátelé a my už se nemůžeme dočkat.“


„Nahrávání jde zatím skvěle. Na desce bude hodně bonbónků pro posluchače v podobě dvojitých bicích stop. Pořádný bubenický nářez v hezky tvrdých písních. Už se těšíme, až budeme s nahráváním hotoví a vyrazíme s novým materiálem na turné,“ hlásá Carmine Appice.


Jeho mladší brácha Vinny Appice dodává: „O téhle desce přemýšlíme už dlouhé roky a nyní konečně přijde k životu. Bude se jednat o naši vůbec první společnou studiovou nahrávku. Skvělé rytmy se zmocní vašich uší a budou fascinovat vaši mysl!“

Nový Spark
venku od 30. června
Kalendář akcí
29.07. Rockové Chrlení
29.07. Leftöver Crack, Torn Up
01.08. Billy Talent
02.08. Rock Pod Kameňom
03.08. Wacken Open Air
05.08. Ostrava v Plamenech
06.08. Rival Sons
09.08. Brutal Assault
11.08. Metal on the Hill
12.08. Friends Festival
A co FAKKER!?