Nový Spark
venku od 1. března
VENOM INC. se štěpí, Abaddon se věnuje dceři

VENOM INC. se štěpí, Abaddon se věnuje dceři

Po bombastickém rozjezdu smečky se špinavou aurou pekla se zdá, že u britských veteránů zavládl komunikační chaos. Poslední informace naznačují, že legendární bubeník Anthony Bray nenachází se zbytkem kapely společnou řeč.

Návštěvníci březnového koncertu VENOM INC. v pražském Futuru hledali Abaddona za bicími marně. Vyžádal si totiž kapelní volno, jelikož se mu po nedávné svatbě narodila dcera. Jeho spoluhráči Tony „Demolition“ Man a Jeff „Mantas“ Dunn měli pro jeho druhou mízu pochopení. Oslovili Jeramie Klinga z melodeathových THE ABSENCE, se kterým absolvovali hned několik turné.


„Jeramie nám opravdu vytrhl trn z paty. Dělal nám předtím zvukaře při turné v USA, navíc je bubeník, takže jsme po něm sáhli velice ochotně. Se stejnou ochotou jsme se ovšem nesetkali u Abaddona. Když se konečně nabažil novorozeneckého oparu, vrátil se do kapely jako by nic a místo, aby poděkoval nám, tak se bavil s managementem. Celkově je velice negativní a hloubí mezi námi hráz,“ postěžoval si navštvaný Demolition Man.

Fanouškům kapely nyní nezbývá než doufat, že nenastane situace, která by vyústila ve vznik dalšího truc projektu se jménem VENOM a pánové dokážou komunikační krizi překonat.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
19.03. Mike Shinoda
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
A co FAKKER!?