Nový Spark
venku od 30. ledna
VIDEO: IMMOLATION se vrátili ke starému logu pykají ve 360 stupních

VIDEO: IMMOLATION se vrátili ke starému logu pykají ve 360 stupních

Američtí deathmetalisté IMMOLATION vypustí ze svých šuplíků novou desku „Atonement“ a k jejímu vydání uvolnili visualizer k „Destructive Current“ s možností otáčet do všech světových stran a směrů. V klidu si tak můžete prohlédnout ruiny zdevastovaného města a popřemýšlet nad aktuální zkázou syrského Aleppa. Kromě toho je v klipu patrné, že se rozhodli vrátit ke svému starému logu. Album vydává Nuclear Blast 24. února 2017.

„Album ‚Atonement‘ je velmi temné jak hudebně, tak lyricky a popisuje temnou stránku lidství a dnešního světa. Každá píseň je unikátní svým způsobem a nabízí posluchači širokou paletu temných a pochmurných pasáží,“ popisuje podstatu alba vokalista a basista v jedné osobě Ross Dolan.


„Vybrali jsme píseň ‚Destructive Currents‘ jako první, která bude vypuštěna mezi fanoušky, protože je rychlá, agresivní a s ničím se nemaže. Je temná, mocná a myslím, že poskytuje dobrý obrázek toho, co lze čekat na nahrávce. Textově se zaobírá mentalitou stáda a davu, jak se krmí, jak je manipulováno a využíváno vnějšími silami. To jsou ony proudy klamu, dezinformace a zkázy, které jsou navrženy, aby zmátli lidi.“

Nový Spark
venku od 30. ledna
Kalendář akcí
17.02. U.D.O.
18.02. Parkway Drive
19.02. Aversions Crown, Psycroptic, Within Destruction
20.02. Rival Sons, The Sleepdogs
22.02. David Ellefson Basstory
23.02. Laibach
23.02. Alestorm
27.02. The Australian Pink Floyd Show
02.03. Dance With The Dead, Lebrock
03.03. Gaahls Wyrd, Tribulation, Uada
A co FAKKER!?