Nový Spark
venku od 31. října
VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

Grindcoroví pionýři NAPALM DEATH momentálně zveřejnili již třetí klip z jejich fantastického „Apex Predator - Easy Meat“ z minulého roku. Tentokrát si vybrali jednu z nejvíce atypických skladeb na albu, a to pohřební „Dear Slum Landlord“. A stejně jako song je video rovněž dystopické a vyobrazuje systematické zotročování veřejnosti. Frontman Mark "Barney" Greenway se k němu vyjádřil takto:

Jde o velice znepokojující song, který je záměrně monotónní, a proto jsme uvážili, že i video by mělo být velice jednoduché. A jsme rádi, že jeho tvůrci pochopili přesně vizi, kterou jsme měli namysli- je jednoduché, skleslé, černobílé a i trochu ponuré, což se hodí k tématice songu, která pojednává o zneužívaní pracovní síly, která se všemi silami snaží, aby zmizela z dohledu veřejnosti.

Mimochodem NAPALAM DEATH jsou nyní na parádním turné po boku MELVINS a MELT BANANA, akorát je škodou, že k nám nedorazí. Jinak kapela již k jejich poslednímu albu vydali dva kvalitně animované klipy, které taktéž můžete omrknout níže. A pokud jste ještě neslyšeli „Apex Predator - Easy Meat“, tak byste si měli ujasnit životní priority.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
15.11. Grand Slam 2018
15.11. Coreleoni
15.11. Katapult
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Bonfire and Friends
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
A co FAKKER!?