Nový Spark
venku od 31. srpna
VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

VIDEO: NAPALM DEATH - „Dear Slum Landlord“

Grindcoroví pionýři NAPALM DEATH momentálně zveřejnili již třetí klip z jejich fantastického „Apex Predator - Easy Meat“ z minulého roku. Tentokrát si vybrali jednu z nejvíce atypických skladeb na albu, a to pohřební „Dear Slum Landlord“. A stejně jako song je video rovněž dystopické a vyobrazuje systematické zotročování veřejnosti. Frontman Mark "Barney" Greenway se k němu vyjádřil takto:

Jde o velice znepokojující song, který je záměrně monotónní, a proto jsme uvážili, že i video by mělo být velice jednoduché. A jsme rádi, že jeho tvůrci pochopili přesně vizi, kterou jsme měli namysli- je jednoduché, skleslé, černobílé a i trochu ponuré, což se hodí k tématice songu, která pojednává o zneužívaní pracovní síly, která se všemi silami snaží, aby zmizela z dohledu veřejnosti.

Mimochodem NAPALAM DEATH jsou nyní na parádním turné po boku MELVINS a MELT BANANA, akorát je škodou, že k nám nedorazí. Jinak kapela již k jejich poslednímu albu vydali dva kvalitně animované klipy, které taktéž můžete omrknout níže. A pokud jste ještě neslyšeli „Apex Predator - Easy Meat“, tak byste si měli ujasnit životní priority.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
22.09. The Pineapple Thief
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
30.09. Alcest, Vampillia
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
06.10. Schirenc Plays Pungent Stench
06.10. Titanic, Ssoge, Lunatic Gods, Dogma Art, Universe B
A co FAKKER!?