Nový Spark
venku od 31. srpna
VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

Zádumčivý Britové CRIPPLED BLACK PHOENIX ze svého alba „Bronze“ nabízejí animovaný videoklip k písni „Scarred and Alone“. Ten vám úsměv z tváře zaručeně vymaže.

Klip pro „Scarred and Alone“ byl vytvořený známým rumunským umělcem Costinem Chioreanuem a točí se okolo zdravotních podmínkách deprese, která je reprezentovaná metaforickým černým psem, anglickým slangovým výraz pro depresi.


„Costin Chioreanu vytvořil vynikající klip. Jeho animace pasuje tak, jak jen může pasovat od člověka, který skutečně rozumí feelingu této skladby. Není jednoduché se s ní propojit, proto cítím ke Costinovi velký respekt. ‚Scarred and Alone‘ hovoří o odříznutí od okolního světa a ostatních lidí, když vás pokouše černý pes. Deprese, úzkost a duševní zdraví se stávají většími tématy a když někdo začně otevřeně hovořit o svých problémech, pomáhá to i ostatním lidem, zbavit se té zátěže. Belinda napsala text a stejně tak stojí za vokály a nepotřebovala žádné vedení z mé strany. Stejně jako vždy, vzala název a muziku a vytesala velmi reálná a srdečná slova do velmi poetické formy. Nemůžu být více spokojen,“ pochvaluje si mozek souboru Justin Greaves.

Nový Spark
venku od 31. srpna
Kalendář akcí
18.09. Kalevala, Grimner
23.09. Graveyard, Bombus
29.09. Arkona
02.10. The Rasmus
02.10. Walking Papers
03.10. The Rasmus
04.10. Hetroertzen, Sektarism, Lux Caelis
07.10. Sinsaenum
07.10. Per Gessle's Roxette
08.10. Crown The Empire, Volumes, Coldrain
A co FAKKER!?