Nový Spark
venku od 31. října
VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

VIDEO: Prosincová melancholie CRIPPLED BLACK PHOENIX

Zádumčivý Britové CRIPPLED BLACK PHOENIX ze svého alba „Bronze“ nabízejí animovaný videoklip k písni „Scarred and Alone“. Ten vám úsměv z tváře zaručeně vymaže.

Klip pro „Scarred and Alone“ byl vytvořený známým rumunským umělcem Costinem Chioreanuem a točí se okolo zdravotních podmínkách deprese, která je reprezentovaná metaforickým černým psem, anglickým slangovým výraz pro depresi.


„Costin Chioreanu vytvořil vynikající klip. Jeho animace pasuje tak, jak jen může pasovat od člověka, který skutečně rozumí feelingu této skladby. Není jednoduché se s ní propojit, proto cítím ke Costinovi velký respekt. ‚Scarred and Alone‘ hovoří o odříznutí od okolního světa a ostatních lidí, když vás pokouše černý pes. Deprese, úzkost a duševní zdraví se stávají většími tématy a když někdo začně otevřeně hovořit o svých problémech, pomáhá to i ostatním lidem, zbavit se té zátěže. Belinda napsala text a stejně tak stojí za vokály a nepotřebovala žádné vedení z mé strany. Stejně jako vždy, vzala název a muziku a vytesala velmi reálná a srdečná slova do velmi poetické formy. Nemůžu být více spokojen,“ pochvaluje si mozek souboru Justin Greaves.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
16.11. Sting
16.11. Škwor
17.11. Zeal & Ardor
17.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
A co FAKKER!?