Nový Spark
venku od 1. března
Vzácní smrťáci PESTILENCE zdrtí Prahu na prach

Vzácní smrťáci PESTILENCE zdrtí Prahu na prach

Takové okamžiky přicházejí často jen jednou za život. Nizozemský kult smrti, jehož koncertů je jako šafránu, přijede už za pár dní do naší kotliny, aby vyňal z popela minulosti svůj albový skvost “Consuming Impulse“.

A my pro vás máme bleskovou soutěž, která vás může na sváteční akci poslat. Hrajeme o dvě volné vstupenky. Soutěžní otázka zní: Jaký název nesla debutová deska PESTILENCE? Odpovědi zasílejte na mailovou adresu soutez@spark-rockmagazine.cz do zítřejších 12:12!


Legendární deska oslaví v roce 2019 třicáté výročí vydání. Toto čistě deathmetalové album v sobě zkombinovalo heavy přístup s brutálními riffy v kombinaci s realistickou a přesto hnutou lyrikou a nastavilo jednou provždy nový žánrový standard. Pro mnohé fans se album stalo jedinou možnou odpovědí na desku “Leprosy“ jinak těžko překonatelné legendy DEATH.

“Consuming Impulse“ je natolik monumentálním albem, že se PESTILENCE rozhodli složit mu k jeho výročí hold v podobě evropského turné s názvem “Evrope Redvced to Ashes“, na kterém zahrají album v jeho kompletní podobě. PESTILENCE odehrají veškeré devastační pecky naživo doplněni o nového basáka Edwarda Negreu, který nahradil Tilena Hudrapa.

Výjimečný večer se koná již 10. března v pražském Rock Café. Jako předkapely se představí BLEEDING GODS (HOL) a GRIMAZE (BLG).


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
19.03. Mike Shinoda
21.03. B. T. R.
22.03. Jethro Tull
22.03. David Ellefson Basstory
22.03. Suzi Quatro
23.03. Bloodbound, Dynazty, Manimal
23.03. Suzi Quatro
24.03. Solstafir
24.03. Jethro Tull
24.03. Suzi Quatro
A co FAKKER!?