Nový Spark
venku od 31. října
ZOMBIES ATE MY GIRLFRIEND: Jižní Afrika je prolezlá násilím skrz naskrz

ZOMBIES ATE MY GIRLFRIEND: Jižní Afrika je prolezlá násilím skrz naskrz

Nejjižnější africká země rozhodně není metalu zemí zaslíbenou, přesto dokáže vyprodukovat zajímavé a kvalitní kapely. Zřejmě nejslavnější soubor ZOMBIES ATE MY GIRLFRIEND hrající melodický death metal prezentuje novou skladbu z nadcházející desky „Shun the Reptile“.

„Žijeme ve velmi násilné zemi. U nás se pravidelně dějí věci, které by ve většinu civilizovaného světa mrazily do morku kostí. Novorozenci jsou odhazováni do popelnic, děti se topí v latrínách. Doslova se utopí v hrobce plné výkalů. Běžte v noci do většiny oblastí a klidně vás někdo okrade, znásilní nebo rovnou zabije. Únosy, vykrádání domů se dějí ve městech, na předměstích, ale i ve venkovských oblastech. Nikdo není v bezpečí. Je to neustálý příval nejstrašnějších zločinů, jaké si umíte představit, proti ženám, mužům i dětem. Jsme národ opravdu groteskní morálky,“ popisuje neveselou situaci v JAR kytarista Adriano Rodrigues.


ZOMBIES ATE MY GIRLFRIEND v roce 2016 vyhráli prestižní soutěž kapel Wacken Metal Battle a stali se tak první jihoafrickou kapelou, které se toto podařilo. S korunou vítězů nyní usilují o prorazení v Evropě. Nová deska „Shun the Reptile“ vychází 2. listopadu.

Nový Spark
venku od 31. října
Kalendář akcí
18.11. Axxis, Dornenkönig
18.11. Aborted, Cryptopsy, Benighted, Cytotoxin
18.11. Decapitated, Hatesphere, Thy Disease
19.11. Nightwish, Beast In Black
20.11. Black Stone Cherry, Monster Truck
23.11. Tři Sestry, Slobodná Europa
23.11. Long Distance Calling
24.11. H.E.A.T., One Desire, Shiraz Lane
24.11. Naglfar, Schammasch
25.11. Anthrax, S.D.I.
A co FAKKER!?