Nový Spark
venku od 1. července

News..

CORONER mají nového bubeníka. Nahrají i nové album?

Švýcarští thrashmetaloví technici CORONER ohlašují nového bubeníka. Stal se jím Diego Rapacchietti, spoluhráč kytaristy Tommyho Vetterliho z kapely 69 CHAMBERS.

ILL NIÑO připravili na červenec nové album

ILL NIÑO ohlašují na 22. července vydání albové novinky „Till Death, La Familia“.

Legendární Christopher Lee vydává v 91 letech nové EP

Loni v květnu, když vydal album „Charlemagne: The Omens of Death“, se stal Christopher Lee v 91 letech nejstarším metalovým interpretem na světě. Teď tuto pozici stvrzuje novým EP.

Kdo se skrývá na titulce červnového Sparku?

Titulka červnového Sparku je shodná s jedním megaposterem. Poznáte, kdo se na ní skrývá?

Poslechněte si: UNISONIC – „For the Kingdom“

UNISONIC udělali lyric video k songu „For the Kingdom“, titulní skladbě jejich nového EP. To vychází právě dnes a je příslibem nového řadového alba, které má vyjít koncem července.

MADBALL udělali trailer k novince „Hardcore Lives“

Hardcoroví dříči MADBALL mají před vydáním alba „Hardcore Lives“ a lákají na něj novým trailerem. Tak na něj mrkněte, deska vyjde 27. června.

Mike Terrana je součástí comebacku KINGDOM COME

Na webu KINGDOM COME se v lednu objevila informace, která je pro některé členy naší redakce zprávou roku – kapela se rozhodla obnovit původní sestavu! Nakonec zase až tak původní nebude...

Metalové ženštiny budou mít vlastní filmový dokument

Filmová společnost Rising Moon Productions dává dohromady něco, po čem jistě zatouží nejen náš kolega Robert Čapek – dokument pro všechny, kteří si ujíždějí na metalových zpěvačkách!

BEHEMOTH byli vykázáni z Ruska, Nergal ocenil jednání soudu

BEHEMOTH nebyli schopni dokončit ruské turné k albu „The Satanist“. Po osmi odehraných koncertech je kvůli problému s vízy v Jekatěrinburgu zadržela policie a po noci strávené ve vazbě byli Nergal a spol. ze země vykázáni.

Tarja a Mike Terrana uvolnili ze svého nového živáku záznam skladby „The Witch Hunt“ natáčený ve Zlíně

30. května se konečně dočkáme živáku „Beauty & The Beat“, dokumentujícího stejnojmenné turné Tarji Turunen a Mika Terrany. Připomeňte si zlínský koncert záznamem skladby „The Witch Hunt“, která vychází s předstihem...

MEGADETH ruší část turné. Nepřijedou ani na Aerodrome festival do Prahy

Skupina MEGADETH byla z důvodu úmrtí v rodině baskytaristy Davida Ellefsona nucena zrušit část právě probíhajícího turné.

Valaši CHIASMATIC bodují ve světě se svým folk metalem

CHIASMATIC, folkmetalový projekt, za kterým stojí Hynek „Hyenik“ Stančík z FORGOTTEN SILENCE, zabodovali v kategorii World Music soutěže Internationl Songwriting Contest.

Ostrava v plamenech nabídne kromě hudby i bojová umění

Na megakoncertu velikánů rocku Ostrava v plamenech nemůže chybět kromě rockových a metalových kapel také pořádný adrenalin v podobě nejtvrdšího bojového umění.

Poslechněte si: ANATHEMA - „The Lost Song Part 3“

Melancholici z ANATHEMY pro nás mají nové album. Nahrávka nazvaná „Distant Satellites“ vyjde 9. června a jako první z ní kapela mezi fanoušky pouští skladbu „The Lost Song Part 3“.

EQUILIBRIUM už si našli druhého kytaristu

Němečtí epic folkmetalisté EQUILIBRIUM doplňují sestavu. Ještě před vydáním novinky „Erdentempel“ (vychází 6. června) je totiž opustila sourozenecká dvojice baskytarista Sandra a kytarista Andreas.

E-FORCE představí ve frýdeckém Stounu už ve čtvrtek novinku „The Curse …“

Bývalý frontman kultovní kanadské kapely VOIVOD Eric Forrest vydává letos se svou vlastní formací E-FORCE už třetí studiové album „The Curse …“ a míří s ním i k nám!

Poslechněte si: POWERMAN 5000 - „Invade, Destroy, Repeat“

Industriální metalisté POWERMAN 5000 dorazí na červnový festival Aerodrome už s novým albem „Builders of the Future“, které jim vyjde 27. května. Aktuálně z něj poskytli k poslechu song „Invade, Destroy, Repeat“.

Americká deathcorová jednička SUICIDE SILENCE vystoupí v Praze

Americká deathcorová jednička SUICIDE SILENCE je zpět a 11. června vystoupí v Praze.

EMPYRIUM vydají po dvanácti letech nové album

Temní němečtí „folkaři“ EMPYRIUM se loni připomněli živákem „Into the Pantheon“ a EP „Dead Winter Ways“ a letos po dvanácti letech vydají nové řadové album.

HITPARÁDA: Top 5 21. 5. - 4. 6. 2014

HITPARÁDA: Top 5 21. 5. - 4. 6. 2014
Máme pro vás čerstvé videoklipy tentokráte se šesticí postupujících z minulého hlasování. Takže: Který klip je ten nejlepší?
Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace