Nový Spark
venku od 2. října

Video..

ASKING ALEXANDRIA – „Moving On“

Metalcoristé ASKING ALEXANDRIA připomínají po roce své třetí album „From Death to Destiny“ a to klipem k šestému singlu „Moving On“…

KAMELOT - „Falling Like the Fahrenheit“

KAMELOT se chystají na nahrávání nového alba a tak je napadlo připomenout to dosud poslední „Silverthorn“ (2012). Přicházejí s klipem ke skladbě „Falling Like the Fahrenheit“, který je zachycuje na uplynulém turné...

AVENGED SEVENFOLD - „Unholy Confessions“

AVENGED SEVENFOLD a video k „Unholy Confessions“? Cože? Ne, nemáme jedenáct let zpoždění... Kapele aktuálně vychází v narozeninové reedici její druhé album „Waking the Fallen“ a tak ho doplňuje původní verzí klipu ke jmenovanému kousku...

LIMP BIZKIT – „Endless Slaughter“

LIMP BIZKIT před pár týdny nabídli ke stažení novou skladbu „Endless Slaughter“ a teď ji doplňují také videoklipem. Čtyři chlapi, čtyři záběry, jedna kapela, jeden prožitek.

THE HAUNTED – „Cutting Teeth“

THE HAUNTED, polití živou vodou, přicházejí s videoklipem k singlu „Cutting Teeth“, který slouží jako lákadlo na jejich čerstvé album „Exit Wounds“.

PRONG – „Remove, Separate Self“

PRONG se vrátili z evropské šňůry a ještě než se vydají na tu severoamerickou, mají pro nás video ke skladbě „Remove, Separate Self“ z posledního alba „Ruining Lives“.

KILLER BE KILLED - „Snakes of Jehovah“

Hadi a jehovisti – v novém klipu KILLER BE KILLED, formace Maxe Cavalery, Grega Puciata, Troye Sanderse a Davea Elitche.

HAMMERFALL - „Hector´s Hymn“

Jestli jste to v průběhu uplynulých týdnů ještě nezaznamenali, tak v zářijovém Sparku pro vás budeme mít obsáhlý materiál týkající se HAMMERFALL. Už jen to je dostatečný důvod, proč se podívat na jejich nové video, no ne?

KORN - „Hater“

KORN udělali video k nové skladbě „Hater“, kterou obohatili koncertní edici svého zatím posledního alba „The Paradigm Shift“, vydanou pod názvem „The Paradigm Shift: World Tour Edition“.

Poslechněte si nový singl NICKELBACK „Edge of a Revolution“

Kanadské rock stars NICKELBACK přicházejí s lyric videem ke svému zbrusu novému singlu „Edge of a Revolution“. Jde o první vlaštovku z jejich připravovaného alba, které by mělo vyjít v průběhu podzimu.

FLYING COLORS - „Mask Machine“

FLYING COLORS, formace Mika Portnoye, Neala Morse, Steva Morse, Davea LaRuea a zpěváka Caseyho McPhersona, přichystala druhé album. Pod názvem „Second Nature“ vyjde 29. září a aktuálně je k vidění videoklip k prvnímu singlu „Mask Machine“.

GODSMACK - „1000hp“

Podívejte se na video k titulnímu songu nového alba GODSMACK „1000hp“! V zářijovém čísle Sparku vám přineseme nejen jeho recenzi, ale také dvoustránkový rozhovor s frontmanem Sullym Ernou...

EVERGREY - „King of Errors“

Podívejte se na nový klip švédských melodických progresivistů EVEVERGREY. Udělali ho ke skladbě „King of Errors“, jež je jednou z dvanácti, které se 26. září objeví na jejich novém albu „Hymns for the Broken“.

IN FLAMES - „Through Oblivion“

Tak co, jste zvědaví, kam se IN FLAMES posunuli tentokrát? Podívejte se na klip k songu „Through Oblivion“, který vydání desky „Siren Charms“ předchází. Dojde k němu 5. září.

Poslechněte si: ACCEPT - „Final Journey“

Máte už srpnový Spark? My jen, že v něm věnujeme dost prostoru ACCEPT, kteří aktuálně přicházejí s lyric videem ke skladbě „Final Journey“. A novinka „Blind Rage“ už je taky skoro venku, vyjde v pátek, 15. srpna!

FIVE FINGER DEATH PUNCH – „Wrong Side of Heaven“

FIVE FINGER DEATH PUNCH přicházejí s dalším videem ze svého dvojdiskovho setu „Wrong Side of Heaven & The Righteous Side of Hell“. Tentokrát jím vzdávají hold válečným veteránům a rádi by upozornili na potíže související s post-traumatickým syndromem...

MODESTY & PRIDE - „Inside the Trap“

MODESTY & PRIDE přidali k jarnímu turné s ARAKAINEM úspěšné vystoupení na Masters of Rock a na podzim s nestory tuzemského metalu vyrazí na cesty znovu. A co víc, nabídnout už konečně mohou také nové album "Ordo Ab Chao".

ORPHANED LAND - „Let the Truce Be Known“

Izraelci ORPHANED LAND připomínají své loňské album „All Is One“ klipem ke skladbě „Let the Truce Be Known“.

Nalaďte se na QUEENS OF THE STONE AGE

QUEENS OF THE STONE AGE vystoupí v pondělí 11. srpna v pražském Foru Karlín. Nalaďte se na jejich show!

BLUE CROSS BAND - „Two Faces of Evil“

GODSMACK mají čerstvě venku album „1000hp“, jejich bubeník Shannon Larkin a kytarista Tony Rombola ovšem začínají propagovat svůj nový projekt BLUE CROSS BAND.
Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?