Nový Spark
venku od 1. září

Video..

PRIMAL FEAR – „Alive and On Fire“

Od vydání posledního alba PRIMAL FEAR „Delivering the Black“ už sice uplynulo půl roku, ovšem kapela aktuálně přichází s klipem ke skladbě „Alive and On Fire“, který je zároveň rekapitulací právě skončených koncertních aktivit.

WOLF - „Shark Attack“

„Powermetalová dokonalost má jméno WOLF,“ rozplývá se v recenzi novinky těchto Švédů Honza Kozák. Najdete ji v srpnovém Sparku, album „Devil Seed“ se pak na pultech obchodů objeví 25. srpna. Zatím mrkněte na klip!

GET AWAY - „Dimensions of Obsessive Taste“

Deathmetalisté GET AWAY z Borkovan přicházejí s klipem k songu „Dimensions of Obsessive Taste“. Najdete ho na jejich albu „Threshold of Pain“, jehož recenzi vám spolu s rozhovorem přinášíme v červencovém Sparku.

ELUVEITIE - „The Call of the Mountains“

Švýcarští folkmetalisté ELUVEITIE prezentují videoklip ke skladbě „The Call of the Mountains“ z novinky „Origins“, která jim vyjde 5. srpna.

BELPHEGOR - „Conjuring the Dead“

V srpnovém Sparku pro vás budeme mít dvoustránku s BELPHEGOR, tak neváhejte a mrkněte na jejich nové video! Je malinko choré, ale to snad tušíte, ne? „Conjuring the Dead“ je titulní kousek očekávané novinky, která vyjde 11. srpna!

ILL NIÑO - „Live Like There´s No Tomorrow“

Latino metalisté ILL NIÑO se vypravili do pouště, aby tam natočili videoklip ke skladbě „Live Like There´s No Tomorrow“ z jejich nového alba „Till Death, La Familia“, které je venku od úterka.

CHIASMATIC - „Temptament“

Když se střetne metal s folklórem, může z toho být pořádná mela! Valaši CHIASMATIC jsou jedineční nejen hudebně, ale ani jejich nové video nemá obdoby...

OVERKILL - „Bitter Pill“

Thrasheři OVERKILL se toho zjevně nebojí a servírují nám už druhé video z alba „White Devil Armory“. Tentokrát ke skladbě „Bitter Pill“.

LUNATIC GODS - „Kupalo“

Pozdě, ale přece. Sypeme si popel na hlavu a s měsíčním zpožděním zveřejňujeme videoklip slovenských pohanů LUNATIC GODS ke skladbě „Kupalo“.

GOATWHORE - „Baring Teeth for Revolt“

Ďáblovi uctívači GOATWHORE mají od 8. července venku novinku „Constricting Rage of the Merciless“ a aktuálně ji doplňují pekelným klipem k songu „Baring Teeth for Revolt“.

HELLYEAH - „Moth“

HELLYEAH se těší z úspěchu novinky „Blood for Blood“, kterou aktuálně doprovázejí klipem k baladické skladbě „Moth“.

John Garcia - „My Mind“

John Garcia, muž spjatý kdysi s KYUSS, dnes s nástupnickou formací VISTA CHINO, nahrál první sólové album. Nabízíme z něj v podobě videoklipu song „My Mind“, nahrávka vyjde 1. srpna.

THE DAGGER – „1978“

Název skladby „1978“ toho o tvorbě Švédů THE DAGGER říká docela dost. My jen doplňme, že kapelu tvoří bývalí členové DISMEMBER Fred Estby, David Blomqvist a Tobias Cristiansson…

ABORTED – „The Expiration Agenda“

Brutalisté ABORTED přicházejí dva a půl měsíce po vydání alba „The Necrotic Manifesto“ s klipem ke skladbě „The Expiration Agenda“.

BLACK LABEL SOCIETY – „Angel of Mercy“

Zakk Wylde a spol. natočili video k baladě „Angel of Mercy“, kterou najdete na aktuálním albu BLACK LABEL SOCIETY „Catacombs of The Black Vatican“.

Exkluzivní VIDEOPREMIÉRA pro ČR: UNISONIC - "Exceptional"

Pozor, pozor, na vědomost se dává! Teď už od UNISONIC čekejte jenom čistou energii a vášeň! Nejnovější album "Light Of Dawn" je zkrátka euforie. Více>>>

OVERKILL - „Armorist“

Thrasheři OVERKILL udělali video k songu „Armorist“ z novinky „White Devil Armory“, která se stala Top albem Sparku měsíce července!

AVENGED SEVENFOLD - „This Means War“

AVENGED SEVENFOLD natočili na turné klip k songu „This Means War“ z aktuálního alba „Hail to the King“ a dodali mu náležitě živý šmrnc. Ano, to je ten, co tolik připomíná „Sad But True“ od METALLIKY...

ELUVEITIE - „King“

Švýcarští folkmetalisté ELUVEITIE přicházejí s klipem „King“, kterým lákají na nové album „Origins“. Jeho recenzi najdete v aktuálním – červencovém – Sparku, na vydání musíme počkat do 5. srpna.

SUICIDE SILENCE - „You Can´t Stop Me“

Po sérii lyric videí nabízejí deathcoristé SUICIDE SILENCE konečně i oficiální videoklip, a to rovnou k titulní skladbě nového alba „You Can´t Stop Me“, které jim vychází 11. července.
Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
10.10. LIVESTREAM ARMORED SAINT
17.10. LIVESTREAM OBITUARY
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?