Nový Spark
venku od 2. října

Video..

MISERY INDEX - „The Calling“

Deathmetalisté MISERY INDEX udělali video k songu „The Calling“, jenž pochází z novinky „The Killling Gods“, vyšlé 23. května. I obyčejné záběry na hbité prsty kytaristů získávají černobílým faustovským laděním své kouzlo...

Exklusivní premiéra: Dragonforce - "The Game"

Jako první v České republice vám přinášíme premiéru nového videoklipu od DRAGONFORCE...

LINKIN PARK: Nová deska ZDARMA ku poslechu na iTunes

Skupina LINKIN PARK zveřejnila videoklip k singlu Until It’s Gone. Premiérově ho fanouškům nabídla na facebooku. Na iTunes zároveň zpřístupnila k volnému poslechu celou desku The Hunting Party!

WHITECHAPEL - „Worship the Digital Age“

Phil Bozeman growluje tak, že nevíte, jestli všechny ty zvuky vycházejí z jeho hrdla nebo ze spláchnuté toalety a z digitálně modifikovaného videa ke skladbě „Worship the Digital Age“ se vám možná zamotá hlava. No nemějte ty WHITECHAPEL rádi.

REVOLTIKON Bruna Kovaříka: TRAILER

Nejen, že na Brutal Assault dojde ke koncertnímu návratu death metalové legendy Krabathor, ale bude zde také zahájen prodej a následná autogramiáda biografie Bruna Revoltikon.

ALESTORM - „Drink“

We Are Here to Drink Your Beer... kdo by se v tomhle počasí nechtěl napít! Recenzi nového alba ALESTORM „Sunset on the Golden Age“ (vychází 5. srpna) očekávejte v červencovém Sparku!

Ladíme na Ostravu v plamenech: W.A.S.P.

Letos na OSTRAVĚ V PLAMENECH zahrají jako jeden z headlinerů festivalu W.A.S.P. Připomeňme si jejich tvorbu ve videogalerii...

MASTODON - „High Road“

Stoner metal a LARPové video? Kde už jsme to jen... Ale co, tohle jsou noví MASTODON!

BLACK TRIP - "Going Under"

Švédská hard rocková partička BLACK TRIP zveřejnila první videoklip k písni "Radar" ze svého debutového alba "Going Under".

MUSHROOMHEAD: Premiéra klipu QWERTY

Mushroomhead,industrial metalová banda z Clevelandu zveřejnila videoklip k písni QWERTY z nového alba “The Righteous & The Butterfly”.

Night Ranger - "Knock Knock Never Stop"

NIGHT RANGER, frajeři ze San Franciska, kteří prodali více než 10 milionů kopií svých prvních pěti alb, natočili klip k písni "Knock Knock Never Stop". Tak se koukněte, jak jim to šlape!

SONIC SYNDICATE – „Before You Finally Break“

SONIC SYNDICATE udělali video k songu „Before You Finally Break“, se kterým jim pomohl Speed ze SOILWORK. Najdete ho na jejich eponymním albu, které vyjde 4. července.

TANKARD – „R.I.B. (Rest in Beer)“

Pivko?

HITPARÁDA: Hlasuj pro nejoblíbenější klip!

HITPARÁDA: Hlasuj pro nejoblíbenější klip!
Tentokráte jsme se museli rozloučit z některými vašimi oblíbenci, jelikož je převálcovali nové klipy od KATAKLYSM nebo SABATON. Máme pro vás nový nášup songů - hlasujte!

CROWBAR - „Walk With Knowledge Wisely“

Ať prý mluví hlavně hudba - tak přistupovali CROWBAR k videu k singlu „Walk With Knowledge Wisely“ z novinky „Symmetry in Black“. A hudba je to poctivá!

CASUALTIES OF COOL - „Mountaintop“

Devin v srpnu vystoupí na Brutal Assaultu. Co myslíte, zahraje i něco ze svého nového projektu CASUALTIES OF COOL?

KILLER BE KILLED - „Wings of Feather and Wax“

Takhle válí Cavalera, Puciato, Sanders a Elitch v KILLER BE KILLED! Mrkněte na video k jejich novému songu. Mimochodem, v květnovém Sparku jsme pro vás měli s touhle bandou rozhovor!

BURY TOMORROW - „Of Glory“

Britší metalcoristé BURY TOMORROW mají od konce května venku nové album „Runes“. V případě, že vám uniklo, máme tu klip k drtivému, přesto melodickému kousku „Of Glory“!

Ladíme na Ostravu v plamenech: Legendy se vrací

Letos na OSTRAVĚ V PLAMENECH mimo jiné vystoupí partička muzikantů, která si říká LEGENDY SE VRACÍ složená z ostřílených bardů naší hudební scény. Připomeňme si jejich vystoupení!

HOUSE OF LORDS - „Precious Metal“

HOUSE OF LORDS udělali klip k titulní skladbě svého aktuálního alba, které jim vyšlo v únoru u Frontiers Records.
Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?