Nový Spark
venku od 31. prosince

Video..

EXODUS - „Blood In, Blood Out“

EXODUS udělali mírně kontroverzní video k titulnímu songu svého nového alba „Blood In, Blood Out“. Tenhle typ „moshingu“ ale pod pódiem raději nepraktikujte.

THE CROWN - „Headhunter“

Švédští deathmetalisté THE CROWN, za jejichž mikrofon se už zase postavil Johan Lindstrand, chystají po čtyřech letech nové album a ještě před jeho vydáním připravili taky videoklip.

BUTCHER BABIES – „They're Coming To Take Me Away“

Dámy z BUTCHER BABIES si vzaly baterky a postrašily své mužské spoluhráče aneb ženský v kapele jsou někdy na zabití aneb lákadlo na jejich nové EP cover verzí „Uncovered“ v podobě klipu k songu „They're Coming To Take Me Away“.

CAVALERA CONSPIRACY – „Babylonian Pandemonium“

Vydání novinky CAVALERA CONSPIRACY „Pandemonium“ se blíží (3. listopadu) a tak bráchové přicházejí s videem k úvodnímu songu „Babylonian Pandemonium“.

OF MICE & MEN – „Feels Like Forever“

Kalifornští OF MICE & MEN, kteří ve své tvorbě kloubí rock a metalcore, připomínají své poslední album „Restoring Force“ klipem ke skladbě „Feels Like Forever“.

BRING ME THE HORIZON - „Drown“

No vida, nakonec na poslech nového singlu „Drown“ od BRING ME THE HORIZON nemusíme čekat až do 7. prosince, kdy má oficiálně vyjít. Kapela k němu totiž udělala videoklip a ten je k vidění už teď.

Bernie Marsden - „Trouble“

Bývalý kytarista WHITESNAKE Bernie Marsden vydal výborné hardrockové album „Shine“ a v současnosti z něj nabízí k podívání i videoklip ke skladbě „Trouble“, do které přispěl i sám David Coverdale.

CROWBAR - „Symmetry in White“

Sépiový tón, jeptišky krvácející z očí a Kirk Windstein jako kazatel. Takové je nové video sludge/stoner řízků CROWBAR z jejich aktuálního alba „Symmetry in Black“.

THEORY OF A DEADMAN - „Savages (feat. Alice Cooper)“

Honza Dlouhý sice nové album rockerů THEORY OF A DEADMAN v recenzi docela sepsul, ovšem titulní song láká alespoň na účast Alice Coopera!

SPARK ROCK PARTY Video: Miloš Meier DRUMMING SYDROME&Stroy

Na záříjové Spark Rock Party se všem vařila krev díky technické dokonalosti bubeníka Miloše Meiera, který vystoupil jak se svým sólovým bubenickým projektem, tak s kapelou STROY. VIDEO zde>>>

VIDEO: KROKODIL lyric video "Sun Riders"

Členové a také bývalí členové kapel Cry For Silence, Hexes, Gallows & SikTh, kteří vydávají v novém seskupení debutové album Nachash. K této příležitosti kapela pustila do světa lyric video k písni Sun Riders. Více>>>

IN THIS MOMENT – „Sick Lick Me“

IN THIS MOMENT udělali řádný videoklip k prvnímu singlu ze svého nového alba „Black Widow“.

AT THE GATES - „Death and the Labyrinth“

Vydání comebackového alba průkopníků melodického death metalu AT THE GATES „At War With Reality“ je na spadnutí a tak mrkněte na klip k songu „Death and the Labyrinth“.

GOTTHARD - „C´est La Vie“

Švýcaři GOTTHARD, jedni z prvních potvrzených vystupujících na Masters of Rock 2015, udělali video k baladě „C´est La Vie“ z jejich červnového alba „BANG!“.

Liv Kristine - „Love Decay“

Liv Kristine udělala videoklip ke skladbě „Love Decay“, která je duetem s frontmanem gotiků END OF GREEN Michelle Darknessem. Skladba pochází z Liviny páté sólovky „Vervain“, jejíhož vydání se dočkáme 27. října.

CARCASS - „The Granulating Dark Satanic Mills“

CARCASS v listopadu vydají pětiskladbové EP „Surgical Remission / Surplus Steel“ s nevydanými songy, které vznikly během nahrávání alba „Surgical Steel“ a tak se připomínají taky klipem k songu „The Granulating Dark Satanic Mills“.

TARTARO:S - „Get Up Start Up Rise Up“

Hardcore jako řemen, přitom bravurně vyhraný s množstvím muzikantských fíglů a fíglíčků. To jsou TARTARO:S, kteří aktuálně pustili do světa album „Leave It All Behind“.

Představuje se industriální projekt WOUNDED MIND

Projekt WOUNDED MIND je prozatím zahalen rouškou tajemství. Vznikl letos a již má na svém kontě album „In Lower Spheres“ plné chladného industriálu, jehož surovou nelidskost přitvrzují řádně podladěné kytarové riffy.

SYLOSIS - „Mercy“

Mladí thrasheři SYLOSIS přicházejí poměrně brzy s videoklipem, který láká na jejich nové album „Dormant Heart“. To má totiž vyjít až 12. ledna 2015.

RATED X - „This Is Who I Am“

RATED X, band, ve kterém najdeme Joe Lynn Turnera, Carmina Appice, Tonyho Franklina a Karla Cochrana, se prezentuje klipem k songu „This Is Who I Am“. Bezejmenné debutové album téhle all-star čtveřici vyjde 7. listopadu.
Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
31.10. FAUN
A co FAKKER!?