Nový Spark
venku od 1. října

Video..

SONATA ARCTICA - „Love“

SONATA ARCTICA udělala na podporu novinky „Pariah´s Child“ další video. Tentokrát k dojáku „Love“.

Týden s: Agressive Music Festem

Na Agressive Music Fest přijede zahrát i holandská deathmetalová parta KHAOZ, v jejíchž řadách lze najít bývalé členy kapel SINISTER a PLEURISY!

EDGUY - „Love Tyger“

EDGUY natočili video k songu „Love Tyger“ z novinky „Space Police - Defenders Of The Crown“, která jim vyjde 18. dubna. No, natočili... ono je vlastně animované...

Ladíme na: THE SISTERS OF MERCY

17. května 2014 se do pražského divadla Archa vrátí britská rocková legenda, skupina The Sisters Of Mercy.

Týden s: Agressive Music Festem

Agressive Music Fest bude v půli července v Pohoří u Dobrušky hostit také návštěvu až z dalekého Chile - thrashery NUCLEAR!

AXEL RUDI PELL - „Long Way to Go“

Axel Rudi Pell si na klipy moc nepotrpí, tak si tuhle výjimku z alba „Into the Storm“ nenechte ujít...

Týden s: Agressive Music Festem

Tuzemskou deathmetalovou školu budou na Agressive Music Festu v půli července v Pohoří u Dobrušky zastupovat zkušení TORTHARRY!

QUEENS OF THE STONE AGE - „Smooth Sailing“

QUEENS OF THE STONE AGE udělali klip k čerstvému singlu z alba „...Like Clockwork“ a jak už jsme si u nich zvykli, jde o malý filmový zážitek...

Týden s: Agressive Music Festem

V Pohoří u Dobrušky zahraje v půli července taky bývalý frontman IRON MAIDEN Blaze Bayley!

EMMURE – „Like LaMotta“

Deathcoristé EMMURE udělali na podporu své novinky „Eternal Enemies“ (vychází 15. dubna) klip ke skladbě „Like LaMotta“. V červenci se tahle pilně koncertující banda objeví na festivalu Rock for People a my se jí budeme věnovat i v květnovém Sparku!

Týden s: Agressive Music Festem

Jednoznačným tahákem letošního Agressive Music Festu budou polští smrtiklasici VADER! Do Pohoří u Dobrušky přijedou mezi 18. a 20. červencem představit i nové album "Tibi et Igni"!

TIMO TOLKKI´S AVALON - „Design the Century“

Timo a Floor v průvodním klipu pro druhý díl AVALONU! Abum „Angels of the Apocalypse“ vyjde 16. května.

Mrkněte na premiérové video PRIMARY RESISTANCE

Tak tady to je: "Indulgence" - oficiálně první klip PRIMARY RESISTANCE, smečky poskládané z muzikantů kapel DISFIGURED CORPSE, BOYCOTT, AWRIZIS, DEAF1CULT0 a DEAF 99.

EKTOMORF - „You Can´t Control Me“

Maďaři EKTOMORF odehrají během dubna a května v Česku i na Slovensku sérii šesti koncertů, tak mrkněte na jejich nový klip!

LOST SOCIETY - „Terror Hungry“

Rozhovor s mladými a neklidnými LOST SOCIETY vám přinášíme v dubnovém Sparku. 4. dubna těmhle nadějným thrasherům vychází druhé album „Terror Hugry“. Tady je klip k titulnímu songu!

DELAIN - „Stardust“

Nizozemci DELAIN podpořili své nové album „The Human Contradiction“ klipem k songu „Stardust“. V dubnovém Sparku vám s kapelou, která letos vystoupí na Metalfestu, přinášíme rozhovor!

Sebastian Bach - „Temptation“

Svůdné děvy výstavních křivek jako v osmdesátých letech! Sebastian Bach láká videoklipem k songu „Temptation“ na své nové album „Give ´Em Hell“, které letos představí i na Masters of Rock. Vychází 22. dubna!

VIDEO: Spark Rock Party feat. TITANIC

Na březnové SPARK ROCK PARTY v Hard Rock Café si zahrála české heavy metalová legenda TITANIC, která při této příležitosti také pokřtila svoje nové CD "Double time"

CALIFORNIA BREED - „Sweet Tea“

CALIFORNIA BREED, to je nový projekt Glenna Hughese, Jasona Bonhama a kytarového talentu Andrewa Watta. 20. května jim vyjde eponymní debut.

DEVIL YOU KNOW - „Seven Years Alone“

Howard Jones a jeho noví kumpáni z DEVIL YOU KNOW udělali video k songu „Seven Years Alone“. Debut „The Beauty of Destruction“ jim vyjde 25. dubna.
Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace